İçeriğe Yönlendir

800 TL Civarı Kesin Root Olan Telefon Önerisi

Erdem Çağla

Recommended Posts

Erdem Çağla

samsungu sattım, bana 800TL civarlarında sıfır veya ikinci el kesin root yapılabilecek telefon lazım

alcatel idol 5 var özellikleri ve fiyatı iyi ancak root olayı bilinmiyor.

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
(düzenlendi)

Root isine girilecekse bilindik bir marka olsun. Samsung, xiaomi, sony, oneplus vs gibi... Alcatel, gm vs problemli olur.

Sifir telefon alinacaksa f/p olarak xiaomiler uygun olacaktir. Fiyatlari pek bilmiyorum ama ikinci el icin oneplus 3/3t tercih ederdim ben. Sifir telefon icin almadan once bakmaniz lazim tabi yine de root var mi diye.

Sorun degilse root izniyle ne yapmak istediginizi soylerseniz belki baska turlu alternatifler de bulabiliriz

tarihinde Eren Gökmen tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
(düzenlendi)
5 saat önce, Fatih Sarıkaya yazdı:

Bende merak ettim.Root ne işe yarıyor?

Root telefonun sistem dosyalarina erisebilmenizi sagliyor. Mesela uygulamalarin tam bir yedegini almak icin kullanilabilir. Onceden cok populerdi ancak simdi cogu uygulama google play service ile yedekleniyor. 

Ya da ben telefonun fener isigi icin kullaniyorum mesela. Uretici flas isigini fener olarak kullanirken cok dusuk parlakliga ayarlamis. Ben bir uygulama sayesinde sistem dosyasindan varsayilan degeri degistirip istedigim parlakliga ayarlayabiliyorum.

tarihinde Eren Gökmen tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Çağla
10 saat önce, Eren Gökmen yazdı:

Root isine girilecekse bilindik bir marka olsun. Samsung, xiaomi, sony, oneplus vs gibi... Alcatel, gm vs problemli olur.

Sifir telefon alinacaksa f/p olarak xiaomiler uygun olacaktir. Fiyatlari pek bilmiyorum ama ikinci el icin oneplus 3/3t tercih ederdim ben. Sifir telefon icin almadan once bakmaniz lazim tabi yine de root var mi diye.

Sorun degilse root izniyle ne yapmak istediginizi soylerseniz belki baska turlu alternatifler de bulabiliriz

android auto üzerinden video oynatma için root gerekiyor

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Muhip Yılmaz

İlanlarda Huawei Y7 2018 cihazım var düşünürseniz bir bakın. Root'a uygun mu bilgim yok ama :)

Yorum bağlantısı
Erdem Çağla
1 dakika önce, Mehmet Muhip Yılmaz yazdı:

İlanlarda Huawei Y7 2018 cihazım var düşünürseniz bir bakın. Root'a uygun mu bilgim yok ama :)

fiyat bana yüksek maalesef 1000'li rakamlar çıkarsam çok alternatif var sattığım telefon fiyatına yakın bakıyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Bulabilirseniz mi5 çok uygun bu işe, room Dünya kadar var.

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

HD ekran, 2600 pil ve Media tech işlemci ile ölü yatırım olur :) ne amaçla kullanacaksınız rootlu telefonu?

Yorum bağlantısı
Erdem Çağla
13 saat önce, Ahmet İhsan Akşen yazdı:

HD ekran, 2600 pil ve Media tech işlemci ile ölü yatırım olur :) ne amaçla kullanacaksınız rootlu telefonu?

video oynatma ve alo alo

Yorum bağlantısı
Erdem Çağla

son olarak kaan n2 alıp babamın kullanımına verip babamın gm6'ya root için çökme kararı aldım.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...