İçeriğe Yönlendir

Fiesta VI - Kızdırma Rölesinden Dolayı Yanan 1.5 TDCI 2013

Murat Saygili

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek
11 saat önce, Murat Saygili yazdı:
Değerli paylaşımcılar; 
Bugün Ford tarafından arandım aracın hasarını tamir edip teslim edebileceklerini belirttiler bu konuda ne yapmalıyım aracı teslim mi almalıyım yoksa dava açıp yenisiyle değişimini mi talep etmeliyim konu hakkında yardım ve yönlendirmelerinizi Rica ederim

Bana, red ettiler. Arabayı al servisten dediler diyordun.
Onarımı ücretsiz mi yapacaklar.
E daha ne istiyorsun ki. ?

Yorum bağlantısı
Murat Saygili
5 saat önce, Mehmet Ozyurek yazdı:

Bana red ettiler. Arabayı al servisten dediler diyordun.
Onarımı ücretsiz mi yapacaklar.
E daha ne istiyorsun ki. ?

Mehmet bey sizinle görüştükten sonra tekrar aradım tekrar görüştüm. en son vermiş oldukları bilgi belirttiğim şekilde. Masraf detayı vermediler ama. Bu şekilde tutarsız davranmaları acaba belirgin bir ihmal belirtisi olabilir mi diye düşünüyorum!  

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
15 saat önce, Sani Gerşon yazdı:

@Çağlar Bayur ne düşünür acaba?

ne hakkında ne düşüneceğim? onarımı yapacaklar benim anladığım? araç değişimi yapmayacaklar. mümkün yani.

içime sinmez denebilir, 2.el muadil rakamlarından takasa verip liste fiyatından düşük rakamlı sıfır istenebilir (maddiyat el veriyorsa) mesela.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Saygili

Değerli Paylaşımcılar,

Kızdırma rölesi kaynaklı sorundan dolayı Ford Fiesta ları servisler hangi tarihte ilk çağırmaya başladılar bu konu hakkında bilgisi olan ya da servise değişim yapmaya giden var mı yardımlarınızı rica ediyorum teşekkürler

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Sani Gerşon
On 25.01.2019 at 23:56, Murat Saygili yazdı:

Değerli Paylaşımcılar,

Kızdırma rölesi kaynaklı sorundan dolayı Ford Fiesta ları servisler hangi tarihte ilk çağırmaya başladılar bu konu hakkında bilgisi olan ya da servise değişim yapmaya giden var mı yardımlarınızı rica ediyorum teşekkürler

Murat bey, ne oldu aracınız?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...