İçeriğe Yönlendir

2012 Skoda Roomster

Hakan Bayat

Recommended Posts

Cihat Küçükay

Skoda'nın neden devamını üretmedi ki diye hayıflandığım aracıdır. İç mekan rahatlığı, bagajın genişliği iyidir ama dediğim gibi artık üretilmiyor.

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Barış Göktürk

Piyasada yaygın gördüğüm bir araç değil. 

Parça maliyeti yüksek olup da can sıkabilir.

Bir de Dacia bakın derim.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Aydın Sert

Bir aralar baktığım bir model.

Hoşuma gidiyor.

Bence alınabilir.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Tufan Caliskan

Galeri kaça bırakacak? Son fiyata göre mantıklı bir araç olabilir. Ama bir CMax değil ;)

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Uğur Kaya
8 saat önce, Hakan Bayat yazdı:

2007 modelini kullandım 1,4 dizeldi 75 bg olmasına rağmen motoru ve sürüşü gayet tatminkardı  

70 binde aldık 130 binde sattık bakım harici sanayiye uğramadık hiç özellikle yakıt tüketimi çok iyi ki sizin baktığınız 1,6 daha performanslıdır tek handikap üretimi yok 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Arhavi Lipton personeli bununla çay bahçelerine gider kullanırdı. Hiç sorun olduğunu duymadım 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Hakan Bayat

Güzel yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar, aracı satın aldım. Dediğiniz gibi daha farklı seçenekler mevcut ancak eldeki imkanlar ve sizlerin de yorumları ile (kırmızının da etkisi ile @Gökhan Albayrak 😄) anahtarı aldık. İlk izlenim olarak sanki VW tadında bir araç, iç hacmi geniş ferah,  güç olarak tatminkar görünüyor. Yakıt değerleri falan daha sonra ne olur bakalım ☺️

Dip not olarak fiyatta güzellik yapıldığı için de ayrıca sevindim tabii ki.

Tekrardan herkese teşekkürler.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Tolgahan Doğru
11 dakika önce, Hakan Bayat yazdı:

Güzel yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar, aracı satın aldım. Dediğiniz gibi daha farklı seçenekler mevcut ancak eldeki imkanlar ve sizlerin de yorumları ile (kırmızının da etkisi ile @Gökhan Albayrak 😄) anahtarı aldık. İlk izlenim olarak sanki VW tadında bir araç, iç hacmi geniş ferah,  güç olarak tatminkar görünüyor. Yakıt değerleri falan daha sonra ne olur bakalım ☺️

Hayırlı uğurlu olsun

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Gökhan Albayrak
11 dakika önce, Hakan Bayat yazdı:

Hayırlı olsun kırmızı şeker :) 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Ben cok beğeniyorum  Roomster ı yeni kasası cıkmalıydı bence. Güle güle kullanın.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Bahadır Taşpolat

Hayırlı uğurlu olsun eniştemde var aynı model 2012 güzel araba

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Hayırlı olsun, güle güle kullanın....

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...