İçeriğe Yönlendir

Transit - Çekiş Problemi

Umit Ozbay

Recommended Posts

Umit Ozbay

mrb arkadaşlar bende 2014  model  14+1  2,2 tdci  135 ps   arac var rampa cekiş zayif olduğu icin yazılım attirmak istiyorum yazılım firmalarinin coğuda en iyyi biziz diyor. bu aracdan elinde olup yazılım attırıp memnun kalan arkadaşlar varmdır aramızda oneriniz nedir yoksa hic yaptirmamakmi ....?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Benim forumu takip ettiğim kadarıyla aynı aracın yazılımlısı yok..  

Ancak, genel olarak yazılım yaptıranlar fikir verecektir.. 

Yorum bağlantısı
Ali Gök

konu 2 başlıkta şuan sanırım

arabada çekiş problemi mi var ?    eğer çekiş problemi varsa yazılım mazılım fayda etmez arıza bulunup giderilmeli

aynı araçtan kullandım onunda çekişi aynıydı problem yok ise yazılıma yönelinebilir. ama böyle araçlarda ne olur kafadan atmiyim şimdi

yalnız transit rampada iyi çekmiyor diye ilk sizden duydum . artvinin rampalarına mı bağlı durum

dayımda 2000 model transit 120 p pikap var . üzerinde yük varken bizim yayla yolunda taksilerle yarışır genelde

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
5 saat önce, Ali Gök yazdı:

dayımda 2000 model transit 120 p pikap var .

onlarda emisyon derdi yok çevir vidayı al beygiri dayın zaten benzin de katıyordur eskilerdense

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök
5 dakika önce, Çağlar Bayur yazdı:

onlarda emisyon derdi yok çevir vidayı al beygiri dayın zaten benzin de katıyordur eskilerdense

99 model ya konmaz onlara benzin

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
3 dakika önce, Ali Gök yazdı:

99 model ya konmaz onlara benzin

bişi olmaz çok da güzel olur

Yorum bağlantısı
Umit Ozbay

2014 ve 2015 model transitler 135ps,  çok şikayet olduğu için 2016 sonrasını 155ps'e  çıkardı ama motor falan aynı.. Aracta arıza yok dediğim gibi ilk çıkan yeni kasa 2014 ve 2015 ler 135ps buda Artvin'in dik rampalarında çekiş pronlemi yaşatıyor.. 

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Can Uzun

Bizde de aynı sorun vardı enjektör ucu bozuk çıktı

2012 Ford transit 155 beygir 170 bin km'de yokuş yukarı çıkarken çekişten düşüyordu meğer enjektör imiş. Parça fiyatları tavan yapmış 12,350 TL dediler

Yorum bağlantısı
Can Uzun
Can Uzun yazdı:

Bizde de aynı sorun vardı enjektör ucu bozuk çıktı

2012 Ford transit 155 beygir 170 bin km'de yokuş yukarı çıkarken çekişten düşüyordu meğer enjektör imiş. Parça fiyatları tavan yapmış 12,350 TL dediler

4 enjektör revizyon oldu, 5000 TL masraf tuttu. Fazla gaz basmayın yoksa yeni enjektör piston deler kurum bağlasın dedi usta şimdi canavar gibi oldu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...