İçeriğe Yönlendir

Ankara-Yenimahalle Ekspertiz Tavsiyesi

Fatih Sarıkaya

Recommended Posts

Fatih Sarıkaya

Arkadaşlar başlıkda belirttiğim gibi tavsiye edebileceğiniz firmalar varmı.Yakın olursa çok sevinirim.Ankarayı bilmiyoruz yabancısıyız.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Ankara-Yenimahalle Antalya kadar hemen hemen.Biraz daha daraltmanız lazım mevkiyi.

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Yenimahalle 'den aldığımız aracı forumumuz ile anlaşmalı ekspertiz firması Dynomoss 'ta yaptırmıştık.

Mevki olarak yakın olmayabilir belki ama, o civarda bir çok ekspertiz firması da görmüştüm. Tam adresini anlaşmalı iş yerleri başlığımızdan bulabilirsiniz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
R.Bahadır Irmak

Erciyes İşyerleri Sitesinde (A City AVM Yakını) Bosch Erkaya var, genelde tercih edilen bir yerdir. Geçen hafta bir araç götürdük güncel expertiz fiyatı 200 TL. 

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
10 dakika önce, Fatih Sarıkaya yazdı:

Cumhuriyet meydanı mevkii diye daraltsam.

Camii belirtmen lazım. Sırtımızı dayayıp adım sayacaz :D

25 dakika önce, Recep Selim Kaya yazdı:

Dynomoss

Adres:Bağdat Caddesi No : 370 Ostim / Yenimahalle / ANKARA

Yakın Bölgeler:Elvankent, Etimesgut, Sincan, Çankaya, Kazan, Polatlı, Yenimahalle, Demetevler, Batıkent, İvedik, Şaşmaz, Gimat, Yüzüncüyıl Sanayi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Ya Dynomoss ya da Bosch Erkaya. Her ikisi de pişman etmez her ikiside yenimahalleye 15-20 dakka falandır herhalde :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca
25 dakika önce, R.Bahadır Irmak yazdı:

Erciyes İşyerleri Sitesinde (A City AVM Yakını) Bosch Erkaya var, genelde tercih edilen bir yerdir. Geçen hafta bir araç götürdük güncel expertiz fiyatı 200 TL. 

bosch erkaya +1

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

TÜV SÜD var, kurumsal ciddi firma. şaşmaz da. gitmedim ama düzgün bir yer olduğu belli.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emre Öğüt
2 saat önce, R.Bahadır Irmak yazdı:

@Fatih Sarıkaya abi bende Bosch Erkaya'yı tavsiye ederim.. Fatih abi yardımcı olabileceğimiz bir şey olursa numaram var mesaj atman bile yeterli

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Okay Kaygusuz
2 saat önce, Fatih Sarıkaya yazdı:

Cumhuriyet meydanı mevkii diye daraltsam.

yenimahalle'de ben böyle biryer duymadım 19yıldır yenimahalle batıkentte oturuyorum.

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
50 dakika önce, Emre Öğüt yazdı:

@Fatih Sarıkaya abi bende Bosch Erkaya'yı tavsiye ederim.. Fatih abi yardımcı olabileceğimiz bir şey olursa numaram var mesaj atman bile yeterli

Teşekkür ederim @Emre Öğüt .

24 dakika önce, Okay Kaygusuz yazdı:

yenimahalle'de ben böyle biryer duymadım 19yıldır yenimahalle batıkentte oturuyorum.

Belki ben yanlış baktım.Bilgisayara geçince kontrol edeyim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Remzi Karaca

Bosch Erkaya Yenimahalle nin daha ortasında gibi, her halükarda yakındır.

Cumhuriyet Meydanı'nı bende hiç duymadım.

Sonra Google'a sorunca Cumhuriyet Meydanı diye Atlantis AVM önündeki göbeği gösterdi. Orası da Bosch Erkaya'ya takribi 10, Dynomoss için de 15 dakikalık uzaklıktadır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
51 dakika önce, Remzi Karaca yazdı:

Bosch Erkaya Yenimahalle nin daha ortasında gibi, her halükarda yakındır.

Cumhuriyet Meydanı'nı bende hiç duymadım.

Sonra Google'a sorunca Cumhuriyet Meydanı diye Atlantis AVM önündeki göbeği gösterdi. Orası da Bosch Erkaya'ya takribi 10, Dynomoss için de 15 dakikalık uzaklıktadır.

Tam olarak orası. 

Bosch Erkaya ortaya gideyim. Haritadan konumunu buldum. Ford clubdan geliyorum derim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Barış Göktürk
Fatih Sarıkaya yazdı:

Tam olarak orası. 

Bosch Erkaya ortaya gideyim. Haritadan konumunu buldum. Ford clubdan geliyorum derim. 

Yakın zamanda lazım olabilir diye sorayım istedim:
Erkaya'lardan aldığınız hizmetten memnun kaldınız mı Fatih Bey?

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
Barış Göktürk yazdı:

Yakın zamanda lazım olabilir diye sorayım istedim:
Erkaya'lardan aldığınız hizmetten memnun kaldınız mı Fatih Bey?

Yanımda götürdüğüm ekpertis ısrarla expertis yaptırmayalım dediği için expertise sokmadık.

Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Ahmet İhsan Akşen
Kenan Çağıran yazdı:

Kesinlikle güvendiğiniz eksperlere göstermeden araç almayın. Şu kazalara bakar mısınız, nasıl sürücüler var.https://youtu.be/H4raVjexhBE

Yeni kanalıniz hayırlı olsun ama böyle eski konuları hortlatıp durmak hoş olmuyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...