İçeriğe Yönlendir

Prensin Beyaz Atı

Ayhan Asil

Recommended Posts

Ayhan Asil
(düzenlendi)

Aracı kısa bir süre önce forumdan Hacı Şenyurt bey den satınalmıştım. 2013 model C elis citroen TDCİ 92 beygir. Comfort pakete ek olarak çelik jant mevcut. Bir araca ancak bu kadar güzel bakılır. Huzurunuzda kendisine birkez daha teşekkür ediyorum. Hakkaten çok kıymetli bulunmaz bir insan kendisi. Araç şuan 128000 km de, sonradan boyanan bir parçası yok. Servis bakımlı. Alır almaz detaylı temizlik, motor yağı değişimi, bor katkı maddesi ile, depoya enjektör temizleyici ilâve edildi. Göze batan birkaç çizik tarafımdan bu gün pasta cila ile temizlendi. Buyrun kirli hâliyle (malum hava yağmurlu) birkaç foto. 387e0f07850e14fdf953388780e35a93.jpg64bdd1d99cd64e08975d3734f8f83e0f.jpgd6dcfb5a0c1f044bd75048e14296bb53.jpg6d16a555cd5000700ea9b83d47187165.jpg063beb191a243074446aafaa1bd236b2.jpg

tarihinde İnan Çınar tarafından düzenlendi
  • Beğen 28
Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Güle güle kullanın. Aynı araç olmasına rağmen arka  stoplar ve ön  panjur olarak   301 den daha hoş  duruyor c - elysée.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil
(düzenlendi)
Bir saat önce, Alpay Sumer yazdı:
Donanim olarak comfort pakette neler var [emoji848]

hız sabitleme ve sınırlama, abs, asr, esp, manüel klima, 4 cam otomatik, aktif yol bilgisayarı, blutut, Aux, ayarlanabilir koltuklar, elektrikli aynalar, şoför ve yolcu hava yastığı, geniş bagaj ve iç hacim. Vs.

Bir saat önce, İnan Çınar yazdı:
Güle güle kullanın. Aynı araç olmasına rağmen arka  stoplar ve ön  panjur olarak   301 den daha hoş  duruyor c - elysée.

Bence 'de kardeşim, ayrıca 16 inç çelik jantlar da çok yakışıyor
Telefonumdan giriyorum ve inanın imzasını kapatamıyorum. Moderatörlerimden özür dilerim.

tarihinde Alpay Sumer tarafından düzenlendi
tapatalk imzasi silindi.
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

301 ile aynı kasa mı mu.
Hayırlı olsun Ayhan

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zeki Yelboğa

Yeni aracınız hayırlı olsun, Rabbim kazasız binmeyi nasip etsin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İnan Çınar
49 dakika önce, Ayhan Asil yazdı:

Telefonumdan giriyorum ve inanın imzasını kapatamıyorum.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Vasfi Gişten
(düzenlendi)

Hayırlı olsun güle güle kullanın önden çok hoş duruyor. :nazar:

tarihinde Vasfi Gişten tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil
301 ile aynı kasa mı mu.
Hayırlı olsun Ayhan
Teşekkürler emmim. Evet aynı kasa.

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Yusuf Berke

Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Kazasız belasız :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt

Tekrar en güzel günlerde kullanın. Hayırlı olsun. 👌

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil
8 saat önce, Önder Özcan yazdı:

Ayhan hayırlı olsun, güle güle binin.

Teşekkür ederim Önder abim. 

7 dakika önce, Hacı Şenyurt yazdı:

Tekrar en güzel günlerde kullanın. Hayırlı olsun. 👌

Hacı bey, ellerinize dillerinize sağlık, Teşekkür ederim. İnşallah siz de gönlünüze göre birşeyler bulabilir, planlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. 

7 saat önce, Yusuf Berke yazdı:

Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Kazasız belasız :nazar:

Teşekkür ederim Yusuf Abi.

8 saat önce, Hasan Güngör yazdı:

hayırlı olsun kazasız belasız.

Hasan kardeşim teşekkür ederim. Ellerine dillerine sağlık. :flowers:

11 saat önce, Zeki Yelboğa yazdı:

Yeni aracınız hayırlı olsun, Rabbim kazasız binmeyi nasip etsin.

Teşekkür ederim abi. Amin cümlemiz İnşallah. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil
(düzenlendi)

Araç hakkında izlenimlerim; 

Olumlu yönleri; Bir araçta bulunması gereken standart donanımlar fazlasıyla mevcut, aracın iç hacmi ve bagaj gayet geniş, hatta bagaj diğer araçlardan hem derin hem yüksek (çay semaverimin borusunu bile çıkartmadan sığdı. Oğlanın plazma Car'ı da..., malum gurbette çalışınca bagaj çok lazım oluyor. Çocuk sayısı da 4 olunca iç hacim genişliği de önemli;) 16 İnç çelik jantlar hem yakışmış hem de aracı biraz daha yüksek kılmış, Aracın manevra kabiliyeti çok yüksek, motor performansı olarak da Focus'u aratmıyor, Araç 92 beygir ağırlığı 1.100 kg. civarında bu nedenle motor kasayı çok rahat kaldırıyor. Araç ne kadar agresif, hırçın kullanırsanız kullanın, hırpalayın yine de az yakıyor. Yakıt çok uygun. Araçta bir gram bile trim ses yok (maşallah), Aux girişi mevcut kolaylıkla müzik dinleyebilir ve telefonunuzu şarj edebiliyorsunuz. 

Olumsuz yönleri; Araçta süspansiyon oldukça zayıf, ağırlık olarak hafif olması nedeniyle virajlarda savrulma hissi veriyor. Araçta müzik sistemi çok kötü. Cam açma kapama düğmeleri vites topuzunun etrafına dağıtılmış, camları açmak için özel bir çaba harcamanız gerekiyor. Ayrıca konsolda ve araç içinde bölme, raf veya göz gibi malzeme koyacak yer yok, (çantamı ve telefonumu koyacak yer bulamıyorum.) Ayrıca araç insanı rahatsız edecek kadar içerisine lastik sesi ve sair sesler alıyor. Yalıtım sıfır. 

tarihinde Ayhan Asil tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Hayırlı olsun kazasız belasız. Aynı araç olmasına rağmen hakikaten Elysee daha şekil duruyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar

Tekrardan hayırlı olsun Ayhan Bey, kazasız belasız güzel günlerde kullanın :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Karakoca

hayırlı olsun maşallah abi bence tam bir fiyat performans aile aracı ...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Asil
2 saat önce, İsa Acar yazdı:

Tekrardan hayırlı olsun Ayhan Bey, kazasız belasız güzel günlerde kullanın :good1:

Teşekkür ederim İsa bey, İnşallah hep birlikte kazasız belasız kullanırız araçlarımızı. (bir de lastikleri yeni olsa:D)

21 dakika önce, Mustafa Arıkan yazdı:

Hayırlı olsun

Teşekkür ederim. Sayın bölüm sorumlum. 

Yorum bağlantısı
Ayhan Asil
58 dakika önce, Metin Uzunoğlu yazdı:

Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin.

Amin Metin abi; alır almaz motora boca ettim Bor Pawer'ı :good1:

Bir saat önce, Serkan Karakoca yazdı:

hayırlı olsun maşallah abi bence tam bir fiyat performans aile aracı ...

Gerçekten öyle Serkan kardeşim, parasını son kuruşuna kadar hakediyor. Bizim gibi orta gelir grubu aile arabası. 

3 saat önce, Metin Akbal yazdı:

Hayırlı olsun kazasız belasız. Aynı araç olmasına rağmen hakikaten Elysee daha şekil duruyor.

Metin bey teşekkür ederim. Aynen söylediğiniz gibi, alırken ben de çok tereddütteydim ama, yakından alıcı gözle bakınca hakkaten şekil. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
İsa Acar
26 dakika önce, Ayhan Asil yazdı:

Teşekkür ederim İsa bey, İnşallah hep birlikte kazasız belasız kullanırız araçlarımızı. (bir de lastikleri yeni olsa:D)

Lastikleri verdim Ayhan Bey :) darısı başınıza ;)   

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...