İçeriğe Yönlendir

Bodrumdan Samsuna Giderken Zeytinyağı Almak İstiyorum

Emrah Altun

Recommended Posts

Emrah Altun

Arkadaşlar bir eğitim için 4 günlüğüne Samsundan Bodruma geldik. Yarın nasipse geri döneceğiz ama dönerken buralara kadar gelmişken zeytinyağı zeytin ve diğer yöresel ürünler alayım diyorum ama buranın çok yabancısıyız. Güzergah Bodrum Kuşadası İzmir Afyonkarahisar Ankara Samsun şeklinde. Rotadan çok çıkmadan belki yol üstünde bir köye de uğramak şeklinde bu tür yöresel ve organik tercihen el yapımı ürünleri nereden temin edebilirim? Ege'li üyelerden yardım bekliyorum

Şimdiden teşekkürler, kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Bafa civarında vardı satan yerler ama epeydir o hattı kullanmadığım için nokta atışı şuradan al diyemiyorum 

Yorum bağlantısı
Emrah Altun
(düzenlendi)

@Servet Aydın Hocam biraz daha yoklasanız hafızayı :)

tarihinde Emrah Altun tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

Şuan nerdesiniz bodrumda? bafaya gelmeden zeytinyağı bulabileceğiniz yerlerde var,milas,selimiye bodrumda da var,ne kadar yağ lazım? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsa Acar

Zeytinyağından anlar mısınız? Şu sebeple soruyorum: Bodrum havalimanında çok sevdiğim ve güvendiğim bir abim var. Ona sorarım bi bildiği, tanıdığı, kendinin de kullandığı birileri varsa sormasını isteyebilirim kendisinden. Ama yine de zan altında kalmak istemem. Beğenmezseniz almazsınız yani. [emoji6]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Emrah Altun
Şimdi, Erdem Bozkurt yazdı:

Şuan nerdesiniz bodrumda? bafaya gelmeden zeytinyağı bulabileceğiniz yerlerde var,milas,selimiye bodrumda da var,ne kadar yağ lazım? 

Şu an bodrum içmeler mevkiinde holiday resort oteldeyiz. Yakın civar var ise köy de olur araç var gidebiliriz de. 

Şimdi, İsa Acar yazdı:

Zeytinyağından anlar mısınız? Şu sebeple soruyorum: Bodrum havalimanında çok sevdiğim ve güvendiğim bir abim var. Ona sorarım bi bildiği, tanıdığı, kendinin de kullandığı birileri varsa sormasını isteyebilirim kendisinden. Ama yine de zan altında kalmak istemem. Beğenmezseniz almazsınız yani. emoji6.png

Harika olur İsa Bey. Buraya kadar gelmişken boş dönmek istemiyorum. Hem de araç ile geldik 14 15 saat. 

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt
Şimdi, Emrah Altun yazdı:

Şu an bodrum içmeler mevkiinde holiday resort oteldeyiz. Yakın civar var ise köy de olur araç var gidebiliriz de. 

size en yakın yer kızılağaç köyü var zeytincidir orası,tanıdık yağhaneci var sizin için fiyat alırım,milas civarıda yağ tedarik edebileceğimiz yerlerde var,almışken 5-10 lt alın bilmiyorum ne kadar lazım olur lt 20-25 tl arası 1-1,5 asit civarı....

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
İsa Acar

Erdem bey yakın baya, yardımcı olacağına eminim [emoji4] iyi tatiller ve iyi yolculuklar dilerim Emrah bey [emoji106][emoji6]

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

merhaba,sizin için yağhaneciyle görüştüm.0,5-1 asit arası 20 tl fiyat aldım,güvenilir yerdir yıllardır alışveriş yaparız,almak isterseniz telefon numarası vereyim,

• Beğen 4
Yorum bağlantısı

Nazilliden geçerken yol üzerinde yaş incir reçeli satan yerler var geçen senin ürünüdür ama şiddetle tavsiye ederim kavanizu 40tl falan vardır.

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt
(düzenlendi)
5 dakika önce, İsa Acar yazdı:

Erdem bey yakın baya, yardımcı olacağına eminim emoji4.png iyi tatiller ve iyi yolculuklar dilerim Emrah bey emoji106.pngemoji6.png

yardımcı oluruz tabikide :) memleket zeytinyağı deposu,şifa niyetine miss :) sabahları kahvaltıda, yemekte,yemede yanında yat

tarihinde Erdem Bozkurt tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emrah Altun
23 dakika önce, Erdem Bozkurt yazdı:

size en yakın yer kızılağaç köyü var zeytincidir orası,tanıdık yağhaneci var sizin için fiyat alırım,milas civarıda yağ tedarik edebileceğimiz yerlerde var,almışken 5-10 lt alın bilmiyorum ne kadar lazım olur lt 20-25 tl arası 1-1,5 asit civarı....

Çok çok iyi olur vallahi. 4 kişiyiz biraz alırız memleketten sipariş de var

4 dakika önce, Erdem Bozkurt yazdı:

merhaba,sizin için yağhaneciyle görüştüm.0,5-1 asit arası 20 tl fiyat aldım,güvenilir yerdir yıllardır alışveriş yaparız,almak isterseniz telefon numarası vereyim,

Öm den atar mısınız 

5 dakika önce, Buhari Aygün yazdı:

Nazilliden geçerken yol üzerinde yaş incir reçeli satan yerler var geçen senin ürünüdür ama şiddetle tavsiye ederim kavanizu 40tl falan vardır.

Nazilliye uğramıyoruz maalesef Kuşadası üzerinden geçiyor dönüş güzergahı. Yine de teşekkürler. 

Yorum bağlantısı
İsa Acar
yardımcı oluruz tabikide [emoji4] memleket zeytinyağı deposu,şifa niyetine miss [emoji4] sabahları kahvaltıda, yemekte,yemede yanında yat

Güzel memleketteyiz vesselam [emoji4]
Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt
2 dakika önce, İsa Acar yazdı:

Güzel memleketteyiz vesselam emoji4.png

Anadolu dünyada eşi benzeri olmayan bir yer,bunun isbatıda tarihte sayısız uygarlığa ev sahipliği yapması,bereketli topraklar maşallah hala insanları bakmaya devam ediyor,Muğla bence anadolunun en güzel yeri hem sahil hem karadan güzel yerlere sahipliği,havası suyu çok şükür herşey mevcut,kıymetini bilebilene....

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp

5 yıl sirinceden aliyorum bence süper tüm yıl için 4 yemek 3 salata için 7 lt yetiyor geçen yıl 35 tl idi temmuzda

Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Ben artık Edremitten Nermin Hanım diye bir markadan alıyorum. Malesef pahalı. Keşke aynı malı daha ucuza satan bir yer bulsam. Aklımı seveyim

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt

zeytinyağı olsun nerden olursa olsun fark etmez yerini tutmaz hiçbirşey şifa niyetine,bugun emrah bey için direk yağhaneciye fiyat sordum 0,5-1 asit arası Lt 20 tl dedi,buralarda iyi yağ bu fiyatlarda özel sıkma yağlarda var ama o işin fantazi kısmıdır benim için...afiyet olsun

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt
16 saat önce, Servet Aydın yazdı:

Erdem, sen nerede ikamesin tam olarak 

abi bodrum yalıkavaktayım :) 

Yorum bağlantısı
Erdem Bozkurt
Bir saat önce, Servet Aydın yazdı:

Yok olmadı. Çay içmek için biraz mesafe varmış aramızda 

Ya nasip abi bodruma yolun düşerse olur bak,beklerim :) 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...