İçeriğe Yönlendir

RNS315 Navigasyonun Teyp Kodunu Nasıl Bulurum?

Doğan Arşiray

Recommended Posts

Doğan Arşiray

Sorular sorular...

RNS315 navigasyon ünitesinin teyp kodu nereden bulunabilir?

Uniteyi çıkartmak için ne yapmam lazım?

Çıkartırken elektrik bağlantısı otomatik olarak sökülürmü BMW deki gibi yoksa kablo soketli mi?

Günel harita nereden bulabilirim?

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Kullanım kılavuzunda da var bagajdaki boya kodu etiketinde de var

Kullanım kılavuzunda da var bagajdaki boya kodu etiketinde de var sanırım ama bagajda galiba yoktu.

Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
(düzenlendi)

Aracın orjinal ünitesi ise sökseniz dahi kod istemez.

Teyp kodu bagajda yazmaz. Yazsaydı koda gerek kalmazdı :) 

tarihinde Mustafa Arıkan tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

Orijinal parcasi degil, sonradan takilmis. Ama,herseyi calisiyor, navigasyon detaylari, donusler kavsaklar, km gostergesinde de takip edilebiliyor. tum uyarilar gosteriliyor. Ancak bluetooth aktif degil, phone tusuna basinca hicbirsey olmuyor bir de usb girisini baglamamislar.

Aku degistirirken,kod lazim olursa nasil bulurum? Cihaz seri nosu ve arac sase nosu mu lazim?

Yorum bağlantısı
Emre Öğüt

güzel teyptir. navigasyonu aman aman güzel değildir ben caddy varken yol bilgisayarına vag com ile adapte etmiştik o güzeldi ama kullanımı zor iki saat ekrana yaz bilmem ne telefon varken gerek yok. navisi sadece uzun yolda güzel oluyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
19 saat önce, Emre Öğüt yazdı:

güzel teyptir. navigasyonu aman aman güzel değildir ben caddy varken yol bilgisayarına vag com ile adapte etmiştik o güzeldi ama kullanımı zor iki saat ekrana yaz bilmem ne telefon varken gerek yok. navisi sadece uzun yolda güzel oluyor

zaten tamamen faal, MFD üzxerinde gösteriyor dönüşleri vsyi.

1- telefon tuşu işlevsiz

2- harita güncel değil ( sd bellek ile satın alınması lazım,  linux ile dün bütün gün uğraştım elimdeki sd card ların CID numaraları değişemediği için yapamadım)

On 17.05.2019 at 20:15, Mustafa Arıkan yazdı:

Aracın orjinal ünitesi ise sökseniz dahi kod istemez.

Teyp kodu bagajda yazmaz. Yazsaydı koda gerek kalmazdı :) 

aracın üzerinden sökeceğim bu uniteyi tekrar geri taktığımda kod istemez mi diyorsunuz?

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Bluetooth aktif olması için fazladan 1 parça daha bağlı olması lazım. Benim jetta highline ama bendede yok. Opsiyonel olarak satılıyordu.

Bu parçadan olması lazım.

HTB1JuXwHpXXXXXfXVXXq6xXFXXXw.jpg?size=8

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Arıkan
(düzenlendi)
1 saat önce, Dogan Arsiray yazdı:

aracın üzerinden sökeceğim bu uniteyi tekrar geri taktığımda kod istemez mi diyorsunuz?

Araç üzerinde orijinal gelen (fabrika çıkışı) ünite ise kod istemez. Canbus üzerinden ecu ile birbirlerine eşlenmişlerdir. Benim araç 2003 model onda bile bu şekilde. Evde kendim 12V verip çalıştırmak istediğimde kod istiyor ama araca takınca doğrudan çalışıyor.

tarihinde Mustafa Arıkan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...