İçeriğe Yönlendir

Yelkenli Tekne Hayali.

Ali Darbaz

Recommended Posts

Çağlar Bayur
Ecem Kaya yazdı:

Kiralıkların batma gibi bir durumu nereden çıktı, ilgin. Zaten hali hazırda kullanılan, sağlam tekneler; güvenilir tekne sahiplerinden kiralanıyor. Öyle bir risk tekne sizin olduğunda ne kadarsa kiralandığında da o kadar ya. 

Tabii ki biliyorum da konuyla ne alakası var, anlamadım :) Benimki sadece bir öneriydi ama bence siz alın, tekne kiralamak sizi korkutuyor belli ki. 

deniz şakaya gelmez, her yelken basışımda korkarım 1978 den beri ,2 defa battım , bir defa karaya oturdum. boğazda gemi pervanesine falan çekiliyordum nerede ise

siz her yaz kiralıyor musunz?

kiralık teknede, önceki kullanıcısı salmayı vs. çarpmış sa bir yere? söylemedi ise?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
İlkay Başaran
Mehmet Göktürk yazdı:

Pompalı tuvaleti kullanmayı bilmeyen kiracıdır…..

Kafası kesik 2 litre kola şişesi favorimiz

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
İlkay Başaran yazdı:

Kafası kesik 2 litre kola şişesi favorimiz

Sadun Boro en iyi tuvalet lazımlıktır der.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Göktürk yazdı:

Sadun Boro en iyi tuvalet lazımlıktır der.

evinde çay içmiştik , hanımı alman idi . Oda hanım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş
Çağlar Bayur yazdı:

deniz şakaya gelmez, her yelken basışımda korkarım 1978 den beri ,2 defa battım , bir defa karaya oturdum. boğazda gemi pervanesine falan çekiliyordum nerede ise

siz her yaz kiralıyor musunz?

kiralık teknede, önceki kullanıcısı salmayı vs. çarpmış sa bir yere? söylemedi ise?

adrenalin oluyor yani ? bana tekne vs. zorlama romantizm gibi geliyor :) 

Yorum bağlantısı
Hakan Yavaş

Youtube da Fatih AKSU diye bir arkadaş var. Onunla yaklaşık 3 yıldır geziyorum dünyayı:) Herkese tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Selçuk Keleş yazdı:

spor olsun diye fırtınada botu batırdık, tamamen antreman amaçlı

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Selçuk Keleş yazdı:

küreğim kırıldı yelkenim takıldı yalovaya doğru sürüklenirken balıkçılara dümenle gittim ve kendimi çektirmiştim rica minnet. Motorum yoktu. 

Ben ahşap tekneyle battım. benden önceki çıkan komşu (tekne sahibi) altını vurmuş karaya çıkarırken delmiş.. yavaş yavaş alçaldım ve su doldu içeri..

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Göktürk yazdı:

küreğim kırıldı yelkenim takıldı yalovaya doğru sürüklenirken balıkçılara dümenle gittim ve kendimi çektirmiştim rica minnet. Motorum yoktu. 

Ben ahşap tekneyle battım. benden önceki çıkan komşu (tekne sahibi) altını vurmuş karaya çıkarırken delmiş.. yavaş yavaş alçaldım ve su doldu içeri..

ahşap batmadığı sürece iyi... ben şişme tercih ediyorum , yunuslara yakın gitmedikçe sorun yok , sürtünmeye çalışırlarsa sıkıntı

Mehmet Göktürk yazdı:

benden önceki çıkan komşu (tekne sahibi) altını vurmuş karaya çıkarırken delmiş..

işte kiralık tekne riski

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...