İçeriğe Yönlendir

2013 Polo Hız Sabitleyici

Mert Tez

Recommended Posts

Mert Tez

Öncelikle herkese merhaba
Uzun yıllardır VW kullanıcısıydım fakat 2-3 yıldır peugeot kullandıktan sonra nihayet tekrar VW e dönebildim. 
2013 polo aldım, sormak istediğim 2013 polo 1,2 tdı trendline’a sonradan hız sabitleyici takabilirmiyiz, gördüğüm kadarı ile bunun kolu satılıyor ama benim polo ya uyarmı mesela daha önce peugeot 207 ye taktırmıştım ama onu takan usta kapattı gitti. İstanbulda bunu yapabilecek bildiğiniz varmı. 
Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Gencay Bengli
(düzenlendi)

Merhabalar, Ben 2008 polo aracıma 2010 yılında istanbul VW yetkili servisi Tamaşta taktırdım.

Sadece şasi numarasından kontrol ettiler takılabilir mi diye. Sinyal kolu değişti. Yanlış hatırlamıyorsam da ( paranın para zamanında) 250₺ işçilik dahil bir ücret ödemiştim.

tarihinde Gencay Bengli tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mert Tez

teşekkürler.

az önce tamaş ile konuştum, işçilik dahil 1300 TL dediler:)

acaba kolu ben alsam bunu dışarda daha uygun fiyata takacak servis yokmudur.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Mert Tez yazdı:

teşekkürler.

az önce tamaş ile konuştum, işçilik dahil 1300 TL dediler:)

acaba kolu ben alsam bunu dışarda daha uygun fiyata takacak servis yokmudur.

Önemli olan doğru parçayı bulmak. Daha uygun bir fiyata bu işi çözebilirsiniz. 

Yorum bağlantısı
Uğur Kamil

Polo da durum nedir bilgim yok ama jetta larda bazı modellerde sinyal kolunu değişmek yetmiyor direksiyon sargısınında değişmesi gerekiyor.
Daya önce uygulama yapan birine danışmak lazım yada riske girip kol alınıp olmazsa daha sonrada direksiyon sargısı alınması lazım.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Ankara ya da Erzincan a yolunuz duserse takan arkadas var. Kendi basiniza almaya kalkmayin ekstra parca gerekebilir (direksiyon sargisi veya komple silecek kolu degisimi vs). Bunu da ancak bcm vs ye bakilarak anlayabilir takacak kisi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal yazdı:

Ankara ya da Erzincan a yolunuz duserse takan arkadas var. Kendi basiniza almaya kalkmayin ekstra parca gerekebilir (direksiyon sargisi veya komple silecek kolu degisimi vs). Bunu da ancak bcm vs ye bakilarak anlayabilir takacak kisi.

teşekkürler metin bey 

Ankara veya erzincan zor ama yinede teşekkür ederim, istanbulda bulmaya çalışacağım artık

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...