İçeriğe Yönlendir

Taksi Çıkması Araç Nasıl Anlaşılır?

Köksal Yılmaz

Recommended Posts

Köksal Yılmaz
İnan Çınar yazdı:

Alaydın  kaşkayı şimdi böyle kara kara düşünmezdin.

Köksal Yılmaz yazdı:

Yeğene bakıyoruz ya abi, ben kendime ona baktığım kadar bakmıyorum.

Tanıyalım ki uzak duralım :)

Yorum bağlantısı
Tahir Ak
Sedef kaplama direksiyon ve vites topuzu da bir kriter bence [emoji4] 
Enişte arabası da olabilir kesin tanı koyamayız.
Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Kaşkayi alsaydın  sorgu beleşti. Şimdi diyorum,ocak başı diyorum,ısmarlamadan olmaz diyorum. Kime  diyorum 😀

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Atagenç
İnan Çınar yazdı:

Kaşkayi alsaydın  sorgu beleşti. Şimdi diyorum,ocak başı diyorum,ısmarlamadan olmaz diyorum. Kime  diyorum 😀

Nevşehir, Amasya ve İstanbul'un orta noktası Tokat :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu

Üstünde yazar taksi çıkması diye :) 

Yorum bağlantısı
Kemal Korkmaz

Trafik tescilde bir arkadaş varsa geçmişine baktımı bilir...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
Hasan Karabekiroglu yazdı:

Üstünde yazar taksi çıkması diye :) 

Siz çok bilgili birine benziyorsunuz :)

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Köksal Yılmaz yazdı:

Siz çok bilgili birine benziyorsunuz :)

Öyledir. Bazı gruplarda kendisine 4 harfli bir kısaltma ile sesleniyorlar hatta :D

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Hasan Karabekiroglu
Önder Özcan yazdı:

Bazı gruplarda

Hankisi onlar.. ?

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ebrar Tüfek

Sarı sitede kale taksi adında bir firma var taksiden çıkma araç satıyorlar 16 bine albea 20 bine linea var, km 500 bin civarı. 16 ya lada samara şahin doğan almaktansa taksi çıkması araç alınırmı sizcr 

Yorum bağlantısı
Bahadır Taşpolat

kullananı evveliyatı biraz bilinse alırım ben, ama şoföre günlük verdikleri için parçalayanlarda var. bizim mahalleden plakası olan bi abide albea vardı boyasızdı ticariden çıkma :D 

2009 senesi bir gün Edirnekapı'dan yağ alırken iki taksici geldi birisi illa ondan ver diyor, diğeride sinirlendi "ticari değilmi abi ne uğraşıyosun 10bin sonra değişcen vs" dedi, iki arabanın ilerleyen kmlerde farkını sen düşün ama adlarına bakarsan ikiside taksi çıkması olacak.. 

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Ebrar Tüfek yazdı:

Sarı sitede kale taksi adında bir firma var taksiden çıkma araç satıyorlar 16 bine albea 20 bine linea var, km 500 bin civarı. 16 ya lada samara şahin doğan almaktansa taksi çıkması araç alınırmı sizcr 

Ssamimi bir arkadaşım 15.000 liraya araba arıyordu. twingo, ford ka, corsa b bakıyorduk. Biri kafalamış bunu gitmiş 17.000 e albea almış 550.000 kilometrede. :) Öyle mutlu ki anlatamam.iyi ki almışım diyor.Biraz para toplayıp bunu satıp daha üst modelini alacağım diyor :) 

Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Fatih Evcin yazdı:

Ssamimi bir arkadaşım 15.000 liraya araba arıyordu. twingo, ford ka, corsa b bakıyorduk. Biri kafalamış bunu gitmiş 17.000 e albea almış 550.000 kilometrede. :) Öyle mutlu ki anlatamam.iyi ki almışım diyor.Biraz para toplayıp bunu satıp daha üst modelini alacağım diyor :) 

Öyle birşey ki kumar gibi, ya ocağını söndürür ya yüzünü güldürür :) bana da mantıklı geliyor :)

Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
(düzenlendi)
Ebrar Tüfek yazdı:

Öyle birşey ki kumar gibi, ya ocağını söndürür ya yüzünü güldürür :) bana da mantıklı geliyor :)

Bir ara Ankara'da vardı Focuslar 2004-2005 model sedan kilometreler 700.000 - 800.000 onlarında fiyatları uygundu. Albea ya nazaran bir tık daha mantıklı gibi geliyor bana.

tarihinde Fatih Evcin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ebrar Tüfek
Fatih Evcin yazdı:

Bir ara Ankara'da vardı Focuslar 2004-2005 model sedan kilometreler 700.000 - 800.000 onlarında fiyatları uygundu. Albea ya nazaran bir tık daha mantıklı gibi geliyor bana.

Yeni motor yapılmış olanını bulmak lazım ama onuda anlamak çok zor tabi. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...