İçeriğe Yönlendir

Çocuk Odasına Isıtıcı Tavsiyesi

Muhammed Lokman Tosun

Recommended Posts

Muhammed Lokman Tosun

Arkadaşlar merhaba, çocuk odasına ısıtıcı almayı düşünüyoruz. duvara sabitlenen bir şey olmalı. düşme, devrilme tehlikesi olmaması lazım. oda küçük sayılır. doğal gaz yanacak fakat pek güneş almadığı için takviye yapmak istiyoruz. tavsiyeleriniz için teşekkür ederim şimdiden.

Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi
Eray Çalışkan yazdı:

Bencede en ideal ve sağlıklı olan ısıtıcı bu.Değerlendirebilirsiniz.Sanırım Nobo markası bu tür ısıtıcılarda en iyisi.

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Bence oda ısısını takip edin . 20C nin altına düşmüyorsa birşey yapmayın. Sıcaklık hastalıklara davetiye çıkarır. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Erdoğan Temur
Bence oda ısısını takip edin . 20C nin altına düşmüyorsa birşey yapmayın. Sıcaklık hastalıklara davetiye çıkarır. 
Aynen katılıyorum.
Bizim çocuk doktorumuzda özellikle uyarırdı odayı çok ısıtmayın havayı kurutmayın hasta edersiniz.

20-22 derece en ideali.
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

22 derece candır. illa ısıtılacaksa bence en güvenlisi yağlı radyatörler.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Emre Şimşek

Yağlı radyatör en ideali. Portatif olması güzel, ama ortada dolaşan bir şey istemiyorsanız konvektör ısıtıcı da iyidir. 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Eray Çalışkan yazdı:

Bunun çalışmasını inceledim. Gölcük erikli tepe'de bungalov evlerde var. Çok az yer kaplıyor ve sistemi çok iyi 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Bende de var yaylada. Tavsiye ederim. Yağlı radyatörler bir süre sonra yağı boşalıyor. nereye boşalıyor muhtemelen buharlaşıyor bir yerinden. Yerli ve sağlıklı.

Ahmet Türedi yazdı:

Bencede en ideal ve sağlıklı olan ısıtıcı bu.Değerlendirebilirsiniz.Sanırım Nobo markası bu tür ısıtıcılarda en iyisi.

yerlisini tercih etmek gerek.

ayrıca duvara da monteledim içinde aparatı var. alüminyum kalorifer radyatörü gibi şık ve ince. 

Yorum bağlantısı
Tahir Ak

İlk kez böyle ısıtıcı gördüm. Kalorifer gibi kendini mi ısıtıyor yoksa deliklerden üflüyor mu

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Tahir Ak yazdı:

İlk kez böyle ısıtıcı gördüm. Kalorifer gibi kendini mi ısıtıyor yoksa deliklerden üflüyor mu

Rezistans var komple yüzeyinde. Arkada termostat. El değmiyor çalışınca 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
(düzenlendi)
Erhan Doruk yazdı:

Bendeki sorun ev 20 derece altına düşmüyor ama oğlan bütün gece üzeri açık yatıyor , mecburen sıcaklığı artırmak durumunda kalıyorum. Buna nasıl çözüm buluruz.

tarihinde Fatih Evcin tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Fatih Evcin yazdı:

Bendeki sorun ev 20 derece altına düşmüyor ama oğlan bütün gece üzeri açık yatıyor , mecburen sıcaklığı artırmak durumunda kalıyorum. Buna nasıl çözüm buluruz.

Üstünü açıyorsa üşümüyordur.. 

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tahir Ak

Ama sabaha karşı üşüyor sonra örtemiyor üstünü. büzüşüp yatıyor benim 4 yaşındaki oğlan da aynı
  • Beğen 4
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Ama sabaha karşı üşüyor sonra örtemiyor üstünü. büzüşüp yatıyor benim 4 yaşındaki oğlan da aynı

O yaşlar sıkıntı.
Evi de otomatiğe bağlamak gerek.
Ben geçen kış oda termostatı kullandım. Çok memnun kaldım.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Levent Güzelkalp

Oğlum Sürekli Üstünü açıyor ve sıcakla arası iyi değil hemen terler ben odasını 23 derecede termostatla ayarlıyorum gecede sürekli kalkıp üstünü kontrol ediyorum 

Yorum bağlantısı
Arif Aykın

Benimkide aynı durumda sürekli üstünü açıyor ben de oda termostatı kullanıyorum. Her gece minimum 10 kez kalkıp üzerini örtüyordum. Geçen hafta Özdilekten bambu yorgan aldım terletmiyor ve hafif. 1 kişilik olduğundan uzun üzerini çok açamıyor. 2 defa kalkmam yeterli oluyor şu anda. Çok terliyordu saçları yastığı göl gibi oluyordu. 1 haftadır geceleri terlemiyor çok şükür.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Bosna hersek te kaldığımız evin her mekanında konvektör vardı. Petek gibi duvara sabitlenmişti çok güzel ısıtıyordu. Bencede konvektör çok sağlıklı ve güvenli bir tercih olur. Bosnadakiler isim yabancı ama Türk malı idi.

Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Mehmet Ozyurek yazdı:

Üşümüyor ama hasta oluyor abi. 😊

Herkeste aynı sorun var. 😊 Bende geçen sene odasındaki peteği iki kat büyüttüm. 

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora
Oğlum Sürekli Üstünü açıyor ve sıcakla arası iyi değil hemen terler ben odasını 23 derecede termostatla ayarlıyorum gecede sürekli kalkıp üstünü kontrol ediyorum 
23 çok değil mi gece için, bizim doktor 20 derece yap sıcak yapma ,daha çok hasta olur derdi.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Arif Aykın
Eyüp Çetin yazdı:

Bende geçen sene odasındaki peteği iki kat büyüttüm. 

Benimde aklımdan geçen bu. Eğer üst açmaya devam ederse büyülteceğim 

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Bence de üstünü açıyorsa sıcaktır. Ayrıca unutmayın, erkek çocuk sıcağı sevmez. Uyumak için 20 derece yeterli.

Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Mahmut Yıldız yazdı:

Bence de üstünü açıyorsa sıcaktır. Ayrıca unutmayın, erkek çocuk sıcağı sevmez. Uyumak için 20 derece yeterli.

Evet sevmiyor zaten ama üzerini açınca küt küt öksürmeye başlıyorlar. Sonra doktor doktor gez. 😊

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...