İçeriğe Yönlendir

Vw Scirocco 1.4 Tsi Cth Motor Dsg [2015 Makyajlı] 34 JN 8926

Anıl Ercan

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Basık araba sevenler için air güzel bir çözüm.. 

Eline sağlık. Güle güle kullan.. 

Yazılım sonrası frenlere bir geliştirme yapıldı mı ? Yada bu konuyu araştırdın mı ?

Yorum bağlantısı
Anıl Ercan
Mehmet Ozyurek yazdı:

Basık araba sevenler için air güzel bir çözüm.. 

Eline sağlık. Güle güle kullan.. 

Yazılım sonrası frenlere bir geliştirme yapıldı mı ? Yada bu konuyu araştırdın mı ?

Eyv Sagolasın abi, Evet yapıldı Ön ve arka disk  ve balatalar Sıfır Hella Pagid marka Üst kalite takıldı, Fren hidrolikleri Motul Dot5.1 Konuldu. Aİr süspansiyonu 4 Bagımsız Olarak Uygulattık Yol tutusu Ön arka bagımsızdan cok cok cok daha iyi olsun diye. Arac suan en kaliteli spor yay yada coil takılmıs gibi yol tutuyor.

Oto yedek parcacı oldugum için herseyi en incesine kadar dusunuyorum cok detaylı bakım videomda zaten 2 3 haftaya paylasacagım yapılan uygulamaları canlı izlersiniz :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Anıl Ercan

R Bodykit + Air + CandyredElma Sekeri kaplama+Warex uygulamaları yapıldı araba harika oldu :)

KLUQ1L.jpg

NW3JNN.jpg

91J8fS.jpg

• Beğen 6
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Aracın geneli güzel ve egzoz uçları çok güzel olmuş, maşallah. Allah kaza bela göstermesin. Kaputtaki siyah şeritlere alışmadı gözüm sadece. Yedek parça işi yapıyorum demişsiniz, hangi markanın parçalarını satıyorsunuz? Gerektiğinde siparişimiz olabilir belki de :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Anıl Ercan

Tesekkür ederim :)

Aloparca.com da calısıyorum her türlü aracın yedek parcası var agırlık vw mekanik parca konusunda yardımcı olurum. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...