İçeriğe Yönlendir

Focus MK2 Basit Gündüz Farı

Çağlar Bayur

Recommended Posts

İnan Çınar

Kapısı  eksik, mundar bu, kesin mundar ...

Ne o öyle, araba dediğin 4-5 kapı falan olur. Daha yazacağım ama önce  bi ağzımı silmem lazım.:nazar::nazar: 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Dogan Arsiray yazdı:

sinek  kabinin içindeyse? :)

Arkaya sinmiş vız vız ediyor 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Metin Akbal yazdı:

Maşallah renk aynı kaplama gibi.

O htc eseri biraz. normali daha koyu

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Ne şanslı adamım ben bu arabayla binlerce km gezdim ve kullandım herhalde sahibin den sonra en çok kullanan benimdir.

Bir de ilk almaya gittiğimiz günü hatırlıyorum Tekirdağ da hemşerilerimin ilgisi ne güzel idi araca ilk binen de benim bu arada

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Fatih Keskin yazdı:

Tekirdağ da hemşerilerimin ilgisi ne güzel idi araca ilk binen de benim bu arada

Denize sıfır rakı kavun peynir masası... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin
Denize sıfır rakı kavun peynir masası... 

Arabayı bırakın şimdi mangal dan köfte bi kadeh rakı almadan göndermem sizi diye tutturmuştular
Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Sezgin Yaren

Merhabalar,

bende yeni aldığım 2009 model focus titanyum aracımın farlarını mercek far yapmak istiyorum şuan holejen far var üzerinde. doğru mu yapıyorum onuda bilmiyorum yardımlarınızı rica ediyorum saygılarımla

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Merhabalar,

bende yeni aldığım 2009 model focus titanyum aracımın farlarını mercek far yapmak istiyorum şuan holejen far var üzerinde. doğru mu yapıyorum onuda bilmiyorum yardımlarınızı rica ediyorum saygılarımla

Dogru yapiyorsunuz da ne tur bir yardim istiyorsunuz?
Yorum bağlantısı
Sezgin Yaren

Merhaba metin bey,

malzeme olarak neler gerekli ve marka olarak ne tercih etmem gerekiyor nerden temin edebilirm. bu konularda tecrübem olmadığı için yanlış birsey yapmak istemiyorum. 

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Tecrübe yoksa hiç girismeyin, kolay değil ve parçalar çok maliyetli son yıllarda.

Hella, Bosh gibi markalardan çıkma mercek ( d1s tavsiye edilir) 200-250 TL

Xenon ampül ( d1s)

Balast (d1s) ikisi 1000-1200 civarı.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Tecrübe yoksa hiç girismeyin, kolay değil ve parçalar çok maliyetli son yıllarda.

Hella, Bosh gibi markalardan çıkma mercek ( d1s tavsiye edilir) 200-250 TL
Xenon ampül ( d1s)
Balast (d1s) ikisi 1000-1200 civarı.
En ideali Hella ama artik 200 e bulunmuyor ne yazikki. Ampul tutucuyla beraber 350 400 liraya kadar cikiyor artik.
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Merhaba metin bey,

malzeme olarak neler gerekli ve marka olarak ne tercih etmem gerekiyor nerden temin edebilirm. bu konularda tecrübem olmadığı için yanlış birsey yapmak istemiyorum. 

Butce problem degilse orijinal cikma D serisi (bende su an D3S Audi kit var, tercihen D1S, D3S, D4S tavsiye ederim) Hella bixenon mercek ve mercek kapagi. Bu sekilde 1500 2000 liraya kadar cikabilir

Butce onemli ise Yan sanayi D serisi kitler 400 500 civarinda bu sekilde maliyet 1000 lira civarina hallolur gibi.

Tecrubeniz alet edavatiniz yoksa hic bu ise girismeyin soylenildigi gibi yoksa farlari pert edersiniz default_smile.png

Eliniz yatkinsa alet edavat varsa (en onemlisi dremel yoksa olmaz) sabah baslarsiniz aksam biter ben gunde 1 2 saat bakarak 3 4 gunde bitirmistim asagi yukari. Cocuklar olmasa daha erken biter default_smile.png

Orijinal bir kit ve Hella mercekle asagidaki goruntuyu alirsiniz (kendi aracim)

2baa4697c94caf85deb4e98614dfa7c5.jpg

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...