İçeriğe Yönlendir

C5 Hakkında Sorular...

Enes Göktaş

Recommended Posts

Onur Oflaz
Enes Göktaş yazdı:

Peki bu lastik ebati herhangi bir doannimda olabiliyor mu? Hangi doanaima bakmaliyim

sx donanımda 17 jant sxpk donanımda 18 jant mevcut

Yorum bağlantısı
Ahmet Çankaya

e-hdi alın, mümkünse executive paket olsun...

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Mehmet Ozyurek

2010 sonrası, manuellerde e-hdi yazmıyor ancak motor teknolojisi e-hdi. Yani 112 beygir ve 8 subaplı. 

Otomatik olanlar start stoplu ve e-hdi olarak adlandırılıyor. 

82 kw 112 hp lerin hepsi aslında aynı motor. 

Yorum bağlantısı
Emrah Altun

@Mehmet Ozyurek abi bu arabanın burnu çok uzun geliyor bana. Park ederken, dar yerlerden dönerken sıkıntı yaratıyor mu? Aklıma olan bir araç ama boyutları korkutuyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Emrah Altun yazdı:

@Mehmet Ozyurek abi bu arabanın burnu çok uzun geliyor bana. Park ederken, dar yerlerden dönerken sıkıntı yaratıyor mu? Aklıma olan bir araç ama boyutları korkutuyor.

Hiç yabancılık çekmiyorum ben nedense 

Bence al.. 

Ben çok sevdim :)

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
[mention=23]Mehmet Ozyurek[/mention] abi bu arabanın burnu çok uzun geliyor bana. Park ederken, dar yerlerden dönerken sıkıntı yaratıyor mu? Aklıma olan bir araç ama boyutları korkutuyor.

Bora dan sonra Astra J ye gecince one park ederken kaldirimla arama TIR girecek mesafe oluyordu. Hatta ilk alinca servisin otoparkinda suremedim gorevliye park ettirdim o derece [emoji16]

Simdi assa yukari 2 3 karis mesafe yanasabiliyorum.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Emrah Altun
Mehmet Ozyurek yazdı:

Hiç yabancılık çekmiyorum ben nedense 

Bence al.. 

Ben çok sevdim :)

Gördüğüm bütün C5'lerin tamponlarının sağ ve sol tarafları çizik içinde. Sürtmemişi yok :):) Ben alışırım da hanım alışabilir mi işte. Neyse en kötü bir test sürüşü yaparız.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Emrah Altun yazdı:

Gördüğüm bütün C5'lerin tamponlarının sağ ve sol tarafları çizik içinde. Sürtmemişi yok :):) Ben alışırım da hanım alışabilir mi işte. Neyse en kötü bir test sürüşü yaparız.

Dynamique ve Wxwcutive paket al.. 

Onların ön ve ön yanlarda da park sensörü var ;)

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
Sani Gerşon yazdı:

Bebişi sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah.

3 kişilik bir aile için Fiesta yeterli gelecektir. Ancak illa ki C5 diyorsanız @Önder Özcan ve @Murat Ersel Çevik yardımcı olacaktır size.

C320 dar geldi Sani hesap et :) 

Bence de evlen :D 

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Furkan Avcı yazdı:

C320 dar geldi Sani hesap et :) 

Bence de evlen :D 

ben demedim bak denmişi var burada Sani

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı
Çağlar Bayur yazdı:

ben demedim bak denmişi var burada Sani

Benden önce Servet abi demiş, ben o denmişine istinaden "de" ekini kullandım :D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Furkan Avcı yazdı:

Benden önce Servet abi demiş, ben o denmişine istinaden "de" ekini kullandım :D

demez yahu demiş mi yoksa demiş midir bilemedim

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Ne demişim? Sani evlen artık mı demişim? Demişşsem demişimdir, dememişsem seninki benden kara 

Yorum bağlantısı
  • 8 ay sonra...
Eralp Hürsoy

Merhaba, ben forumda yeniyim. Bu hafta bir 2006 C5 SX PK 1.6 Dizel araç aldık. Yıllardan beri gittiğimiz ustamız aracı tanımadığımdan ellemek istemedi.Aracın biraz mekanik ve elektrik işleri var. İstanbul Anadolu yakasında usta öneriniz olur ise çok memnun olurum.Bostancı- Göztepe civarındayım ama iyi usta varsa mesafe mühim değil giderim.

Yorum bağlantısı
Önder Özcan
Eralp Hürsoy yazdı:

Merhaba, ben forumda yeniyim. Bu hafta bir 2006 C5 SX PK 1.6 Dizel araç aldık. Yıllardan beri gittiğimiz ustamız aracı tanımadığımdan ellemek istemedi.Aracın biraz mekanik ve elektrik işleri var. İstanbul Anadolu yakasında usta öneriniz olur ise çok memnun olurum.Bostancı- Göztepe civarındayım ama iyi usta varsa mesafe mühim değil giderim.

Eralp bey merhaba. 2,5 sene 2006 model 1,6 hdi SX C5 kullandım. Ben de Bostancı civarındayım, Bostancı Oto Sanayide gittiğim bir özel servis vardı. Memnun olduğum pek işleri olmasına rağmen memnun kalmadığım 1-2 iş de olmuştu. Geçenlerde forumdan bir arkadaş daha sordu ona da tarif etmiştim. Ömer usta vardı o bakıyoordu.

https://yahyaliotomotiv.com/

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Serdal Soysal

Belki yakıt konusuda merak edilenler aradında olur diye paylaşmak istedim.
Benim Eskişehir de en az yakan arabam bu oldu.
Focus 1 1.6 benzinli
Focus 2 1.6 tdci
407 1.6 hdi
Linea 1.6 multijet

500km şehir içi aralarda günlük 80km den 6 kere şehir dışı 110km/h ortalama olmak üzere yakıt değerleri

Genel olarak 44km/h ortalama ile reel 6.07 lt/100km 2f687d7ef7fa53d1655d3bb5c76d1c6d.jpgf93e99053c794c9abae83ddb371080f8.jpg

Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

Aynen abi sürüş şitilimi hiç değiştirmedim, aynen devam kassam inanın daha az yakacak...

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen
Dogan Arsiray yazdı:

bence thp de alınır denk gelirse.

Eşimin dayısı alacaktı, Air olmayınca vazgeçti, bahçe için yükseltmek istiyorum yeri geldi mi

https://sahibinden.com/865460606

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...