İçeriğe Yönlendir

Ön Cam ve Sensörler İlişkisi

Armağan Pekatik

Recommended Posts

Fatih Keskin

Alınabilecek en güzel araç ama şanssızlık olmuş defalarca bindim kullandım daha iyisi zor gibi servisleri ile de 3 sene muhattap oldum rakamlar çok iyi ilgi alaka mükemmel umarım kısa zamanda sorum çözülür

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
Eren Sağ yazdı:

Konuda aracın sıfırının satılmadığı yazılmış, sebebi nedir?

Biz çözemedik nedenini. herhangi bir showroom u arayıp sıfır dolu araç ya da sipariş araç istediğinizi söyleyin. Yok diyecekler. Ne zaman gelir bilemiyoruz

Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Hb tavsiyesi 3008 ile bitmemeliydi 😪

Abi e200 ile bitmediğine dua edelim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Armağan Pekatik yazdı:

Biz çözemedik nedenini. herhangi bir showroom u arayıp sıfır dolu araç ya da sipariş araç istediğinizi söyleyin. Yok diyecekler. Ne zaman gelir bilemiyoruz

Abi e200 ile bitmediğine dua edelim :)

Biteydi. Mutlu son olurdu bence :) 

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Biteydi. Mutlu son olurdu bence :) 

Kimin için? Benim için olmayacağı açık :)

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Armağan Pekatik yazdı:

Kimin için? Benim için olmayacağı açık :)

Temiz bulursam ve fiyat şişik olmazsa 2 dk düşünmem abi. Makyajlı w211 çok başka. 

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
(düzenlendi)
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Temiz bulursam ve fiyat şişik olmazsa 2 dk düşünmem abi. Makyajlı w211 çok başka. 

Eşime o aracı alırsam benim için son olur :)

Ama mutlu değil. Kendime alırken konusuruz ;)

tarihinde Armağan Pekatik tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Bazıları var ki şerit takip, yağmur sensörü, uzun far asistani, far sensörü olmayan aracının camını bu özelliği taşıyan camla değiştirip donanımlarını ekliyor [emoji4]
Aha benim yazdigima ornek :)

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik

Arkadaşlar hiç bir şey talep etmeden camı değiştirdiler. Hiç bir sorun kalmadı

çok teşekkürler

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Armağan Pekatik yazdı:

Arkadaşlar hiç bir şey talep etmeden camı değiştirdiler. Hiç bir sorun kalmadı

çok teşekkürler

Cam mı bir tek? Başka hiç bi şey eklenmedi mi bu değişime? Sensördü, bi ayrıntıydı vs?

Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
Sani Gerşon yazdı:

Cam mı bir tek? Başka hiç bi şey eklenmedi mi bu değişime? Sensördü, bi ayrıntıydı vs?

Ayrıntılı bir faturası mevcut. 2.800TL Standart cam değişimi, Cama bağlı sensörler ve kalibrasyon ek olarak yazılmış. Sorunsuz bir şekilde çalışıyor.  Zaten Ümraniye yetkili Peugeot servisinde yapılmış işlem. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Kasko hasarsızlık bozmadan eşdeğer yedek parça değişimi sağlıyor. Üstüne para istiyor Orjnal cam için

Poliçe yaptırırken orijinal cam teminatı seçilmez ise, evet sonuç bu.
Bence kaskodaki 50-100 lira arası bir düşüş uğruna gitmiş senin orijinal cam.
Yada sahibi her şeyden bihaberdi.
Kaskodan kaskoya değişiyor bu durum. Orjinal cam sunan kaskolar da var ancak parça yoksa, neylesin Mahmut [emoji4]

Böyle bir durumda Ben olsam camı sipariş verdirir. Cam gelene kadar geçici olarak çıkma veya yan sanayi ile idare ederdim.
Cam gibi olmazsa olmaz bir parça için 3 ay bekletebileceklerini sanmıyorum kaldıki garantisi olan bir araç öyle bir durum olsa bile ikame araç vermeleri lazım bana göre 

Aynı görüşteyim.
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Ayrıntılı bir faturası mevcut. 2.800TL Standart cam değişimi, Cama bağlı sensörler ve kalibrasyon ek olarak yazılmış. Sorunsuz bir şekilde çalışıyor.  Zaten Ümraniye yetkili Peugeot servisinde yapılmış işlem. 

Aracı aldığın yer iyi bir firma imiş.
Güle güle kullan.
Yorum bağlantısı
Armağan Pekatik
(düzenlendi)
Mehmet Ozyurek yazdı:

Aracı aldığın yer iyi bir firma imiş.
Güle güle kullan.

Evet abi gercekten esnaf gibi esnafmis kendileri. Aracin durumunu her saniye bildirdiler. Surekli basinda durdular. Bana yedek arac tahsis ettiler. Guler yuzden ufak bir taviz bile vermediler. Gercekten son zamanlarda boyle satici bulmak imkansiz. Ben ikinci, ucuncu gittigime gercekten uzulmedim hatta boyle insanlarla tanistigima sevindim.

Istanbul Acibadem Kosuyolu Suzuki Ikinci El bayiini (SUV Market) herkese tavsiye ederim.

Bu arada belki hatirlarsiniz her seyi oyle kolay begenen bir insan degilimdir.

Saygilar.

tarihinde Armağan Pekatik tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...