İçeriğe Yönlendir

Konsoldan Gelen Ses

Macit Aliyev

Recommended Posts

Macit Aliyev

Merhaba arkadaşlar. Aracımı yeni aldım sayılır fakat bu aralar işlerden dolayı pek incelemek için zaman olmadı. Şöyle bir ses geliyor ön taraftan. Videosunu ekliyorum buraya. Durduğum zaman gelmiyor. Ancak sağa sola direksiyonu kırdığımda ses gelmeye başlıyor. Geri viteste de aynısı oluyor. İşin garibi vites D konumundayken gelmiyor. Yolda giderken de gelmiyor. P de ve R de geliyor. Bu arada direksiyonu kırınca devrin yükselmesi normal midir? Sizce bu trim sesi mi yoksa başka bir şey mi?

Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl

Devir yükselmesi normal elektrikli direksiyon yada elektrik destekli olduğu için. Ancak sesi bilemedim direksiyonda titreme var mı  ses yaparken?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Macit Aliyev
(düzenlendi)
Sinan Akgöl yazdı:

Devir yükselmesi normal elektrikli direksiyon yada elektrik destekli olduğu için. Ancak sesi bilemedim direksiyonda titreme var mı  ses yaparken?

Direksiyonda titreme yok. Sabahları daha çok belli oluyor bu önden gelen ses. 

tarihinde Mais Jannataliyev tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Onur Bulut

Amortisör takozları ne durumda ? Birde direksiyon hidrolik yağı durumunu kontrol edin. Ayrıca servise uğrasanız bir baksalar umarım direksiyon kutusundan değildir.

Yorum bağlantısı
Macit Aliyev
Onur Bulut yazdı:

Amortisör takozları ne durumda ? Birde direksiyon hidrolik yağı durumunu kontrol edin. Ayrıca servise uğrasanız bir baksalar umarım direksiyon kutusundan değildir.

Takozların durumunu bilmiyorum. Hidrolik yağı kontrol ettireceğim fakat direksiyon kutusunun sesi biraz daha farklı oluyor gibime geliyor.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...