İçeriğe Yönlendir

Yerli Otomobile İtalyan Çizgileri

Gökhan Albayrak

Recommended Posts

Ahmet Çalışkan

Metin Akbal yazdı:

Bende birşeye takılabilir miyim? Vietnam yerli otomobil üretecekte neden tasarımcısı İtalyan? Bize ne Vietnam dan, İtalya dan :)

Üstelik Vietnam gibi bir ülke bizden önce üretirse bu daha da acı olmaz mı :)

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Üstelik Vietnam gibi bir ülke bizden önce üretirse bu daha da acı olmaz mı [emoji4]
Ne demis sair

"Aciyi sevmek olur mu" :)
Yorum bağlantısı
Mehmet Yeter

Seat veya skodaların motor kapaklarının altından wv markası çıkıyor İtalyan motorun altından Ferrari çıkar mı acep? 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Şimdi çekiştirecekler her tarafını. Estetik amelyatlı filim oyuncusuna benzeyecek. Düz bi tasarım yapamayacaklar bir sürü yanar döner abuk şekilli sinyal ve stop lambası kalkamak şekiller göreceğiz. 

Yorum bağlantısı
Selim Kaya

Bu gidişle bir CyberTruck ‘ın gördüğü saygının milyonda birini göremeyecek. İnşallah alabilecek imkanım olur. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Recep Selim Kaya yazdı:

Bu gidişle bir CyberTruck ‘ın gördüğü saygının milyonda birini göremeyecek. İnşallah alabilecek imkanım olur. 

Senin araç ne oldu ya hiç yazmıyorsun?

Yorum bağlantısı
Selim Kaya
Mehmet Göktürk yazdı:

Senin araç ne oldu ya hiç yazmıyorsun?

Güzel anılar için para biriktiriyorum 🙂

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Güzel anılar için para biriktiriyorum [emoji846]
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] Bu gidisle guzel paralar icin ani biriktireceksin gibi [emoji16]
  • Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı

Kusura bakmayın da, yerli ve milli denildiğinde benim aklıma ilk "rakı" gelir.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sinan Akgöl
Bülent Tarakçı yazdı:

Kusura bakmayın da, yerli ve milli denildiğinde benim aklıma ilk "rakı" gelir.

ALKOLLÜ İÇKİLER BİRİMİ ÖZELLEŞTİRİLMESİ

Alkollü içkiler biriminin sigarayla birlikte başlayan özelleştirme macerası, Kasım 2003’te yapılan ihalenin, 23.12.2003 tarihli ve 25325 numaralı Resmi Gazete’de yayımlanan 2003/85 sayılı Özelleştirme Yüksek Kurulu Kararı ile onaylanması sonucu NUROL-LİMAK-ÖZALTIN-TÜTSAB Ortak Girişim Grubu’na 292 milyon dolar bedelle satılması ve hisse devir işlemlerinin de 24 Şubat 2008 tarihinde gerçekleşmesi ile tamamlanmıştır. Alıcı Konsorsiyum kurmuş olduğu MEY A.Ş. tarafından şirketi devralmış, ancak devir işleminin üzerinden iki yıl gibi bir süre sonra, şirket bu kez bir Amerikan yatırım şirketi olan Texas Pasific firmasına yüzde 90 hissesi 810 milyon dolar bedelle satılmıştır. Halihazırda da bu şirketin mülkiyetinde üretim faaliyetini sürdürmektedir.

:( O da yerli milli değil artık :D 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı
Sinan Akgöl yazdı:

:( O da yerli milli değil artık :D 

Demesen iyiydi.

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

medya tayfasında açıklama yapılmıştı, pc ekranından gördük 4 tekeri 1 direksiyonu var diyorlardı, acaba şase olarak mı göstermişler göstreneler merak ettim şimdi

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Mehmet Göktürk yazdı:

modern tasarım:

Demedi demeyin aynen budur.

Gündüz farlarını çok beğendim.. 

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

40 milyon eur ya alınan 3 Saab çöp mü oldu şimdi. Bari depodan çıkarsalar da birileri kullansa. 

Yorum bağlantısı
Eyüp Çetin
Erhan Doruk yazdı:

40 milyon eur ya alınan 3 Saab çöp mü oldu şimdi. Bari depodan çıkarsalar da birileri kullansa. 

O çoktan çöp olmuştu zaten. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...