İçeriğe Yönlendir

İnternetten Çıkma Lastik

Ahmet Çalışkan

Recommended Posts

Ahmet Çankaya

artvin ticaret ten bir kez istanbulda yerlerine giderek çıkma 4 lastik almıştım, çok memnun kaldım.

ayrıca sanayide filolardan çıkma lastik alıp satan yerler bulunuyor, değerlendirmek lazım..

Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı

Bende Scenic e çıkma michelin almıştım. 6 mm diş derinliği vardı. Gayette güzel çıkmışlardı. Sıfırı 3000 TL tutuyordu. Ben 650 TL ye almıştım. Lastikler 4 yaşındaydı. 

Yorum bağlantısı
Ali Uymaz
Coşkun Basan yazdı:
Muhammed Orak yazdı:
Evet kışlık arıyorum. 

195/65r15 yazlık var o sebeple sordum . Bu ebatın 2.eli çok yakın çevrenizde bulabilirsiniz satış sitelerinde bolca ilana de denk geliyorum

Elinizdeki lastiklerin bilgisini alabilirmiyim teşekkürler 

Yorum bağlantısı
Coşkun Basan
Ali Uymaz yazdı:
Elinizdeki lastiklerin bilgisini alabilirmiyim teşekkürler 

Pirelli contitura p1 lastiklerin hiçbirinde patlak yama tel kopması yok çatlama yok 2014 -- 2013 üretimi diş derinliği 5 mm kadardır diye düşünüyorum ölçmedim yeni kisliklara geçtim lastikler biraz kirli

Fiyat: 4 ü için 350 TL kargo hariç elden teslim tercihimdir

a7de0681c3cf3d1ca3957e3bfca89dba.jpg1d3f4fdc8e6f28494a6a127075824e78.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Uymaz
Coşkun Basan yazdı:

Pirelli contitura p1 lastikler

Teşekkürler sağolun bilgiler için ...

Yorum bağlantısı
Coşkun Basan
Teşekkürler sağolun bilgiler için ...
Rica ederim [emoji4]
Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Ahmet Çalışkan

Kartla ödeme kabul eden çıkma lastikçi bulamayınca sıfır almaya karar verdim. İnternetten alacağım lastikler maksimum 1.000 TL olacak. Tabi bunları bi lastikçiye götürüp taktırmak balans ayarı yaptırmak gerek. Bunları da düşününce sizce internetten alınca mı daha uyguna gelir yoksa "lastikçilerden al onlar takıp balansını yapıp veriyor, öyle daha uyguna gelir" diyeniniz var mı?

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Kartla ödeme kabul eden çıkma lastikçi bulamayınca sıfır almaya karar verdim. İnternetten alacağım lastikler maksimum 1.000 TL olacak. Tabi bunları bi lastikçiye götürüp taktırmak balans ayarı yaptırmak gerek. Bunları da düşününce sizce internetten alınca mı daha uyguna gelir yoksa "lastikçilerden al onlar takıp balansını yapıp veriyor, öyle daha uyguna gelir" diyeniniz var mı?
Laatikciler sok tak 50-100 alir ona gore hesap et.

N11 de falan kuponlarla alabilirsin.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Çalışkan
Metin Akbal yazdı:

Laatikciler sok tak 50-100 alir ona gore hesap et.

N11 de falan kuponlarla alabilirsin.

Evet onu da düşünerek sordum. Lastikçiden aldığımızda lastikleri arabaya atıp bırakıyolar mı yoksa ücretsiz takıyolar mı diye merak ettim.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Evet onu da düşünerek sordum. Lastikçiden aldığımızda lastikleri arabaya atıp bırakıyolar mı yoksa ücretsiz takıyolar mı diye merak ettim.
Bayiden aldigin takma dahildir.
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

İnternetten çıkma lastik jant takımı almıştım lastikler petlas kış lastiği 215/50 r17, jant ise orjinal volvo jantıydı.  Lastikler otobüs ile geldi fiş derinliği iyiydi en azından bir sezon kullanırım diyordum. 2 ay önce taktım birkaç fren denemesi yaptım birde lastiklerin üşü 2013, biri 2015 olunca değişeyim dedim. 215/55r17 Nokian snowproof için düzce bayi 875 tl fiyat verdi, n11 den indirim ile 656 tl ye aldım. 80 tl takma, balans vs. bayiden ucuza geldi.

N11 de 12 ocak yada 15 ocağa kadar kampanya var bakın derim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...