Sinan Akgöl

Tofaş Kartal 4x4

Recommended Posts

Sinan Akgöl

Bir yorum yazamadım :) 

• Beğen 1
  • Teşekkür 1

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Çağlar Bayur

bu kadar abartmasa emeği de boşa gitmezdi

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Uğur Kamil
(düzenlendi)

Yapim aşamasını takip ettiğim bir araçtı.
Araç orjinal motoruyla yürüyor şuan için, 1-2 hafta önce işlemleri bitti arazideki performansını merak ediyorum. Sadece süspansiyonu biraz fazla sert geldi bana arazideki eğimlere uyum sağlayıp esneyemiyor gibi geldi bana.

Ciddi emek harcadı bu hale gelene kadar.

tarihinde Uğur Kamil tarafından düzenlendi

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Hakan Tarım

İlk tüv'de plaka iptal pert, tamamen offroad olur artık ;)

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Uğur Kamil

Bu halini azdaha yükseltip 4x4 sistem eklese daha güzel olurdu bence.

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Bahadır Taşpolat

Yadigâr dediğin bir aracı bu hale getirmek, verdiğin isme hakaret bence. Yakışanı bana göre çekme belgeye alıp, takoz üstünde gözbebeği etmekti, ben binmeye bile kıyamazdım. Yanında semaver çay keyfi mesela..

Şunu anlamıyorum, binlerce piyasada kartal varken insan babasından kalan araca bunu niye yapar?

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Sami Demirpaz

Birkaç tane videosunu gördüm, hiçbir fonksiyonu yok. Bu videoda da ilk çukurda ön difi kırıyordu :)

• Mutlu 2

Mesajı paylaş

Mesajın linki
Fatih Evcin
Bahadır Taşpolat yazdı:

Yadigâr dediğin bir aracı bu hale getirmek, verdiğin isme hakaret bence. Yakışanı bana göre çekme belgeye alıp, takoz üstünde gözbebeği etmekti, ben binmeye bile kıyamazdım. Yanında semaver çay keyfi mesela..

Şunu anlamıyorum, binlerce piyasada kartal varken insan babasından kalan araca bunu niye yapar?

takoza alıp karşısında çay içse benim haberim olmayacaktı. Ama şu anda ben dahil çok fazla kişi babasının arabasını görmüş oldu. bence o kadar da kötü bir iş değil.

Mesajı paylaş

Mesajın linki

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.