İçeriğe Yönlendir

Şarjlı Omuz Tulumbası Tavsiyesi

Ali Gök

Recommended Posts

Tuncay Arslan

Mehmet Abi hp marka var okulda kullanıyoruz işlevi de güzel ama internete bakınca 250-450 arası rakamlar çıkıyor kafam karıştı. Hepsi aynıysa ucuzundan alıp geçeyim madem.

Yorum bağlantısı
Tuncay Arslan
Mehmet Ozyurek yazdı:

Pek de ucuz alma istersen.. :)

Tamam :)

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Ali Gök

hala kullanıyoruz 2 side bozulmadı şarj kapasiteside düşmedi yoğun kullanımda hemde

2 senenin sonucunu söyliyim motorsuz olanını alın arkadaşlar arıza yapmıyor lakin içindeki bataryanın motorun vs bir ağırlığı var sonuçta bu alette anladığım en önemli şey boş olduğundaki hafiflik. birde motor çok güçlü olduğundan tüketim fazla depoyu kolay bitiriyor

bozulacak diye aklınıza gelmesin lakin

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Ali Gök yazdı:

hala kullanıyoruz 2 side bozulmadı şarj kapasiteside düşmedi yoğun kullanımda hemde

2 senenin sonucunu söyliyim motorsuz olanını alın arkadaşlar arıza yapmıyor lakin içindeki bataryanın motorun vs bir ağırlığı var sonuçta bu alette anladığım en önemli şey boş olduğundaki hafiflik. birde motor çok güçlü olduğundan tüketim fazla depoyu kolay bitiriyor

bozulacak diye aklınıza gelmesin lakin

Marka-model ya da link verebilir misin. 

Yorum bağlantısı
Ali Gök
Mahmut Yıldız yazdı:

Marka-model ya da link verebilir misin. 

https://www.n11.com/urun/hb-sarjli-akulu-ilaclama-pompasi-16-lt-23320381?magaza=kuruelektronik

bu linkteki üründen bendeki daha ucuz linkte vardır. esasen içindeki motor akü vs hep aynıymış markası farklı görünsede 

lakin dediğim gibi motorsuz olanını alacağım 1 tanede onlar epey daha hafif omuzda yük taşımak zorlaşıyor belli bir süre sonra çünkü . tabi ben misal bir atımda 14 15 tulumba attığımdan ağırlık fazla geliyor motorsuzunu kullanınca karar kıldım . fakat ürünler çok sağlam bozulmuyor

Çağlar Bayur yazdı:

500-700TL arası ilanlarda iyyimiş çok artmamış bunlar

2 sene önce 190 a almıştık sanırım şimdi 700 sanırım . yine *3 yapmış 

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
(düzenlendi)
Ali Gök yazdı:

https://www.n11.com/urun/hb-sarjli-akulu-ilaclama-pompasi-16-lt-23320381?magaza=kuruelektronik

bu linkteki üründen bendeki daha ucuz linkte vardır. esasen içindeki motor akü vs hep aynıymış markası farklı görünsede 

lakin dediğim gibi motorsuz olanını alacağım 1 tanede onlar epey daha hafif omuzda yük taşımak zorlaşıyor belli bir süre sonra çünkü . tabi ben misal bir atımda 14 15 tulumba attığımdan ağırlık fazla geliyor motorsuzunu kullanınca karar kıldım . fakat ürünler çok sağlam bozulmuyor

2 sene önce 190 a almıştık sanırım şimdi 700 sanırım . yine *3 yapmış 

Ben linke tıklayınca tüm ürünlerin olduğu sayfa açılıyor.  Bende mi sorun var. 

Edit: Eski linki verdiysen ürün bittiği için ana sayfaya gönderiyordur, eski link de böyle oluyordu. 

tarihinde Mahmut Yıldız tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Sürekli kullanım için şart. 
Yüksek ağacı olanlar için de gerekli. Normal kolluya göre daha yükseğe atabiliyor. 

Yorum bağlantısı
Ali Gök
Mahmut Yıldız yazdı:

Ben linke tıklayınca tüm ürünlerin olduğu sayfa açılıyor.  Bende mi sorun var. 

Edit: Eski linki verdiysen ürün bittiği için ana sayfaya gönderiyordur, eski link de böyle oluyordu. 

abi neden öyle çıkmış anlamadım hatalı verdik heralde linki

bendeki şu aşağıdakinden 

https://www.trendyol.com/hb-garden-tools/sarjli-ilaclama-pompasi-p-95906398?boutiqueId=61&merchantId=113732&utm_source=aff_t&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_urun_listeleme&adjust_tracker=ejav2ha_253g15b&adjust_campaign=akakce_urun_listeleme&v=1.29.5

Mehmet Ozyurek yazdı:

Yüksek ağacı olanlar için

doğru aşırı kuvvetli özellikle ucundan tazyikini ayarlayınca acayip uzağa atıyor kesintisiz . hiç kapamadan tüm depoyu boşaltana kadarda aynı tempo basıyor ilacı

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız
Ali Gök yazdı:

abi neden öyle çıkmış anlamadım hatalı verdik heralde linki

bendeki şu aşağıdakinden 

https://www.trendyol.com/hb-garden-tools/sarjli-ilaclama-pompasi-p-95906398?boutiqueId=61&merchantId=113732&utm_source=aff_t&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_urun_listeleme&adjust_tracker=ejav2ha_253g15b&adjust_campaign=akakce_urun_listeleme&v=1.29.5

doğru aşırı kuvvetli özellikle ucundan tazyikini ayarlayınca acayip uzağa atıyor kesintisiz . hiç kapamadan tüm depoyu boşaltana kadarda aynı tempo basıyor ilacı

Teşekkürler. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...