İçeriğe Yönlendir

VW Navigasyon Sorunu

Sedat Çakır

Recommended Posts

Sedat Çakır

Merhabalar

2012 model 1.2 tsi highline Man model aracımda navigasyonu aktif hale getiremedim bu konu da nasıl bir yol izlemem gerekeceğini paylaşırsanız sevinirim. Dosyayı indiriyorum sd karta atıyorum araca takıyorum olmuyor 

Igo dosyası nı ve alttaki paylaştığım linki indirdim ikisinde de kabul etmiyor 565866bc7c88f663f60c2eda2be0896a.jpgde29a29a60dd12ace3254f4489555754.jpg

Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal

Başkasının cihazı için olan dosyaları sizin cihazınız görmez. Yetkili servisten destek alarak yükletmeniz lazım.

Yorum bağlantısı
Sedat Çakır
Başkasının cihazı için olan dosyaları sizin cihazınız görmez. Yetkili servisten destek alarak yükletmeniz lazım.

Yetkili servis navigasyon için 1800 lira para istiyor ona vereciğeme bende kendim halletmeye çalışırım dedim ama olmuyacak yada gidip başka double teyp alacam en dolu aracında bile ne usb girişi ne navigasyonu var birdaha vw almam zaten

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal
Yetkili servis navigasyon için 1800 lira para istiyor ona vereciğeme bende kendim halletmeye çalışırım dedim ama olmuyacak yada gidip başka double teyp alacam en dolu aracında bile ne usb girişi ne navigasyonu var birdaha vw almam zaten

Ne yazıkki birçok markada aynı durum var, hatta çalışan sisteme güncelleme için dahi ücret isteniyor belirli süre sonra.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

bunun aynısı olan bir konum var. size alibaba.com dan sipariş edeceğiniz, ve elinizdeki RNSxxx modeli navigasyon ünitesinin harita programına ait CID seri nosunu satıcıya kaydettirebileceğiniz bir SD kart gerekiyor. bazı samsung kartların CID nosu linux üzerinden değiştirilebiliyormuş ancak eski seri samsung kart bulmak imkansız.

ben aliexpressden bu tip bir kart bulup CID i satıcıya kopyalattım. torrent den indirdiğim v10 sürümünü içine doğrudan atıp çalıştırdım.

serviste ise para karşılığı sadece v4 sürümü var ki zaten eksik gedik birşey. bende de var o karttan.

Sedat Çakır yazdı:

birdaha vw almam zaten

doğru söze ne denir.

Yorum bağlantısı
Hakan Tarım

Benim yaptığım gibi alın harici bir ünite, böyle dert tasa yaşamayın. İkinci el 500 liraya aldığım ünite belki biraz yavaş kalabilir ama navigasyonundan tutun bluetoothuna direksiyon kumandasından parkmatic'e herşeyi destekliyor. OPS sistemi harika çalışıyor. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Kutluay Selçuk

bu navigasyon sistemi çok eski,ekranda küçük,güncel harita bulamazsınız,

navigasyon ihtiyacınız varsa en iyisi carplay veya android auto çalıştıran bir cihaz taktırmanız.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
BarışYıldırım

Arkadaşlar merhaba,aranıza yeni katıldım.Benim arabam 2013 model 1.6 Tdi jetta trendline.Arabamda RCD 310 teyp var MP3cd çalıyor aux girişi var,ama ben ekranlı bir şey takmak istiyorum mümkünse orjinal uygun fiyatlı bir teyp almak istiyorum yardımcı olabilirseniz memnun olurum.

Yorum bağlantısı
BarışYıldırım

Teşekkür ederim,forumda satan varmı acaba.

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Sanırım yok. Bende kullanıyorum. Ancak en üst sürüm ve yüksek kapasite ram olmalı

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...