İçeriğe Yönlendir

Lpg'de Kendi Ayarını Yapmak

Mustafa Karahan

Recommended Posts

Mustafa Karahan

Merhabalar, lpg ile ilgili bir kaç konu açmıştım forumda güzel bilgiler edindim ediniyorum. 

Aracımda brc comfort kit var, bunun ayarlarını kendim yapmak istiyorum hiç yoksa kışın geçiş ısısı yükseltip yazın düşürmek ya da filtre değiştirince sayacı sıfırlamak gibi küçük işlemleri kendim yapmak istiyorum. 

Bunun için de kablo ve brc calibration tool yazılımı gerek. Kablo kolay ama brc calibration tool yazılımını bulamadım. Bunu nerden nasıl temin edebilirim. Bir de kendi ayarını kendileri yapan arkadaşlar nasıl yapıyor nelere dikkat etmeli 😊

Yorum bağlantısı
Fatih Sarıkaya
Mustafa Karaca yazdı:

Merhabalar, lpg ile ilgili bir kaç konu açmıştım forumda güzel bilgiler edindim ediniyorum. 

Aracımda brc comfort kit var, bunun ayarlarını kendim yapmak istiyorum hiç yoksa kışın geçiş ısısı yükseltip yazın düşürmek ya da filtre değiştirince sayacı sıfırlamak gibi küçük işlemleri kendim yapmak istiyorum. 

Bunun için de kablo ve brc calibration tool yazılımı gerek. Kablo kolay ama brc calibration tool yazılımını bulamadım. Bunu nerden nasıl temin edebilirim. Bir de kendi ayarını kendileri yapan arkadaşlar nasıl yapıyor nelere dikkat etmeli 😊

Kabloyu satanlar yazılımı veriyor.

Yorum bağlantısı
Mustafa Karahan
Fatih Sarıkaya yazdı:

Kabloyu satanlar yazılımı veriyor.

Kabloyu satanlar sadece kablonun driverını veriyor. Yani atiker, brc vs yazılımı vermiyor malesef 

Yorum bağlantısı
Sinan Kaya

Daha önceden bende niyetkenmistim ama cok uzun zaman önce yabanci bi siteden  LPG cilerde bile olmayan sürümünü bulmustum.Tr sitelerinde bulmaniz biraz zor

Yorum bağlantısı
Mustafa Karahan
Sinan Kaya yazdı:

Site varsa link paylaşır mısınız? Bende bakıyorum yok belki Rus forumlarında vs vardır ama onları da bulmak mesele. Bugün kablo satıcısı ile görüştüm kendilerinde yazılım olmadığını söyledi 

Yorum bağlantısı
Fatih Akbaş
Kabloyu satanlar sadece kablonun driverını veriyor. Yani atiker, brc vs yazılımı vermiyor malesef 
Ben 1.5 yıl önce almıştım yazılımda vermişlerdi.
Yorum bağlantısı
ibrahim Tiryaki

Yazılımıda veriyorlar.  Lpgkablo sitesinden aldıysanız yardımcı olurlar.

Yorum bağlantısı
Mustafa Karahan
Fatih Akbaş yazdı:
Mustafa Karaca yazdı:

Kablo satan kişiyi aradım özellikle sordum brc yazılımı var mı diye yok dediler sadece kablo driverını veriyor 

ibrahim Tiryaki yazdı:

Yok almadım henüz  ama o siteyi arayıp sordum brc yazılımı yok dedi. Yazılım olmayınca bende kablo almadım. Yazılımı temin edince kablo almak kolay 

Yorum bağlantısı
Mustafa Karahan
Mehmet Cihat yazdı:

kabloyu kendim yaptım forumda konusu vardı. 😀

Kablodan ziyade brc yazılımı önemli 😊 brc calibration tool yazılımını bulursam kablo kolay 

Yorum bağlantısı
Sinan Kaya
Mustafa Karaca yazdı:

Site varsa link paylaşır mısınız? Bende bakıyorum yok belki Rus forumlarında vs vardır ama onları da bulmak mesele. Bugün kablo satıcısı ile görüştüm kendilerinde yazılım olmadığını söyledi 

Bende uzun zaman önce denemistim iste gercekten su an hatirlamiyorum

Yorum bağlantısı
Hacı Şenyurt

YouTube da yazılım ile ilgili Rus tu sanırım Bilgi vermiş. Bazılarıda yorumlarda bu arkadaştan şifre isteyenler olmuş gelmişmidir bilinmez ama şans denenebilir. Ebay de de satılık kablo ve yazılım mevcut. Denenebilir.

IMG_5050.png

Yorum bağlantısı
Fatih Akbaş

Hocam şu tecrübeyide aktarayım bende eski aracımda kablo aldım yol ayarı yapayım diye uğraştık birsürü lambayı söndüremedik en son afr ayarı yaptırdım bidaha kablonun yüzüne bakmadım.

Yorum bağlantısı
Mustafa Karahan
Hacı Şenyurt yazdı:

Youtube videosunu izlemiştim. İş şifreye gelince paylaşmış mıdır bilmiyorum. Yabancı forumlara baktım orda da yoktu. Ebaya bakmadım hiç, burdaki sitelere sorduğumda brc yazılımı yok sadece kablo yazılımı var dediler. 

Fatih Akbaş yazdı:

Belki benim başıma da o gelecek ama en azından denemek istiyorum 😊

Yorum bağlantısı
Fatih Akbaş
Belki benim başıma da o gelecek ama en azından denemek istiyorum [emoji4]
[emoji106]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...