İçeriğe Yönlendir

225 45 17 lastik ihtiyacı

Serkan Gezici

Recommended Posts

Serkan Gezici

Aracımda 225 45 17 lastikler var ve durumları pek iyi değil bugün işyerime yakın biryerde sordum kormoran a 350 goodyear in en ucuzuna 425 TL fiyat verdi internetten baktığımda kormoran 275 300 TL aralığında tabi Trabzon merkezini dolaşmadım kormoran nedir ne değildir internetten almak mantıklı mı Ptt de çalıştığım için birkaç kez kargoyla gelmişti vatandaşa ama ihtiyaç olamadığı için sormadım hiç nasıl aldın nerden aldın diye birde bu lastikler ince yanak usta bunun yerine 215 45 17 mi dedi 215 50 17 dedi takılır ama sürtme yapabilir gibi bişeler dedi biraz kalın yanak istiyorum aslında ben jantlar audi orjinal jant tavsiyelerinizi bekliyorum şimdiden teşekkkürler....

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Aracın orijinal ölçüsü neyse onu alın.. 

Kormoran yazlık benim Citroende vardı.. Ben memnun kalmadım. Çok kullanmadan erkenden kışlıkları taktım. 

225/45R17 kolay bulunan bir ölçüdür. Alternatif bakabilirsiniz.  

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Türedi

Kormoran açıkçası  düşük gelir grubuna hitap ediyor.Lastik sıralamasında Mercedes ile Fiat gibi düşünün. İşinizi görür ama bilindik markalarin kalitesini  beklemeyin.

Yorum bağlantısı
Serkan Gezici

Şimdi ben bütçe olarak 1500 maximum internetten alma fikri nasıl mesela şu lastiğin aynısı lastikçi 425 lira dedi ilanda 370 lira ciddi fark var 1bbefe3c270319970e342c8c0d026347.jpg

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Serkan Gezici yazdı:

lastikçi 425 lira dedi ilanda 370 lira ciddi fark var

lastikçi söküp takacak aynı zamanda, ayrıca stok durumuna göre eritmek isteyen indirim de yapınca bu rakam aralığı normal. İsatnbulda lastik başına 25 TL takma maliyeti gelir gerisi de diğüer firmanın acil satma ihtyiacıdan gelen inidirim. 55-25=30 TL

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Yeni aldığım arabamın ölçüsü lastikler takılmalı 10 gün olmuş riken 4 mevsim marka takıntısı var bende de bilindik marka bakmaya başladım bile

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Fatih Keskin yazdı:

Tanesi mi

5 adeti.... riken ne yahu? tekneye duba yapacağım

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serkan Gezici
Lastikçi de indirim yapar biraz. Orta yol bulunur.
Biraz araştıralım bakalım biz ne buluruz ne bulur bizi...
Yorum bağlantısı
Metin Uzunoğlu

Forumda lastik test sonuçları var bakmanızda fayda var.

Atalarimizin deyimiyle "ucuz etin tiridi olmaz".

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Forumda lastik test sonuçları var bakmanızda fayda var.

Atalarimizin deyimiyle "ucuz etin tiridi olmaz".
Evet.

Tiridine tiridine tiridine bandim
Bedava mi sandin para verdim aldim [emoji16]
Şimdi ben bütçe olarak 1500 maximum internetten alma fikri nasıl mesela şu lastiğin aynısı lastikçi 425 lira dedi ilanda 370 lira ciddi fark var 1bbefe3c270319970e342c8c0d026347.jpg
Benim aklimdaki markalar

Hankook Kumho Lassa Nokian Pirelli.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Öngür

kolay bulunan ama 20/55/16 a göre baya bir fiyat olan bir lastik hem sorunsuz hemde cebimi üzmesin derseniz bence falken alın. Fiyatına göre baya başarılı

Yorum bağlantısı
Serkan Gezici

Lastik işinide bir nebze çözmüş olduk arkadaşı aradım audi a3 satmıştı 6 ay kadar önce lastikler duruyor dedi bende aldım 900 liraya anlaştık lastikler 3 ay kadar

kaldı arabada yama yırtık yok yarın takılacak Inşallah herkese teşekkür ederim...

4cbfcd1db919caba098cfd70ef4adce5.jpg

6c7f08db1688ab7f55e681318930d419.jpg

f6c8ee0446792b0999c59cc115317299.jpg

e8fc3361a386abcba421b37c22b2b810.jpg

Yorum bağlantısı
Gencay Bengli
Serkan Gezici yazdı:

Lastik işinide bir nebze çözmüş olduk arkadaşı aradım audi a3 satmıştı 6 ay kadar önce lastikler duruyor dedi bende aldım 900 liraya anlaştık lastikler 3 ay kadar kaldı arabada yama yırtık yok yarın takılacak Inşallah herkese teşekkür ederim...

Aldıysanız hayırlı olsun..Almadıysanız bu lastikler kışlık. Yazın bir de yazlık lastik ihtiyacınız doğacak.

Bu bağlamda kullanıcıların da memnun kaldığı fiyat performans ürünlerinden birisi olan https://www.hepsiburada.com/falken-225-45-r17-94w-xl-ziex-ze310-ecorun-oto-lastik-uretim-2019-p-HBV00000C84MN  ürününü tavsiye edebilirim.

Yorum bağlantısı
Serkan Gezici

Aldıysanız hayırlı olsun..Almadıysanız bu lastikler kışlık. Yazın bir de yazlık lastik ihtiyacınız doğacak.
Bu bağlamda kullanıcıların da memnun kaldığı fiyat performans ürünlerinden birisi olan https://www.hepsiburada.com/falken-225-45-r17-94w-xl-ziex-ze310-ecorun-oto-lastik-uretim-2019-p-HBV00000C84MN  ürününü tavsiye edebilirim.
Teşekkür ederim bunları aldım şimdilik lastiklerim çok kötü gerçekten yaza 4 ay var bakalım ne olur ne biter
Yorum bağlantısı
Oktay Demirağ

Bende 225 55 r17 xl lastik arayışındayım. Milestone en ucuzu ama hiçbir lastikçi tavsiye etmiyor. Hepsi ömürlerinden tırnak ölçülerinden değilde çok kısa zamanda tel kırması oluyor dediler. Herkes ucuz yollu iyi lastikte Debica presto uhp2 yi tavsiye ediyorlar. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...