İçeriğe Yönlendir

Mondeo İçin Wod Marka Fren Diski

Ali ÖZCAN

Recommended Posts

Ali ÖZCAN

Merhaba arkadaşlar 2011 Mondeo 1.6 TDCI için ön fren diski araştırırken,parçacı WOD marka disk koydu önüme,ben bu markayı ilk kez duydum,bilgisi,fikri,önerisi olan varmı.

Yorum bağlantısı
Selim Bilgin

Yerli bir marka, deneyimlemedim ama ben olsam fren gibi hayati bir parçada bildiğimden şaşmazdım.

Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal

Ne yazıkki fiyatlardan ötürü sanıyorum birçok parçacıda benzer durumlar var. Ben internetten bosch markasının diskini aldım fiestam için, çoğu yer 300-350 lira istiyorken bir bayide 210 lira gibi bir rakama aldım kampanyalı. Bence sizde internetten uygun parça koduyla araştırın.

Yorum bağlantısı
Koray Demir

Sağlam üründür bir sorun çıkarsa arkasında duruyorlar sorun yaşamazsınız Yavuzsan firması Konya’da üretiyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Murat Öngür

Balat ve disk riskli iş , ses yapar çabuk yamulur disk ve balatada mümkün olduğunca bütcemiz elverdiğince kaliteli bildik markalara yönelmek iyidir , mesela ben 2 senedir Çekiyorum disk işinden en sonunda trw disk ve delphi balata aldım tek kelime ile mükemmel biraz fazla para verdim ama değdi

Yorum bağlantısı
Ali ÖZCAN

Hepsiburada da 271 TL ye var uyumluluk konusunda mail attım,uyumlu olduğunu ve sadece 1 adedi 271 TL diyor,disklerin tek fiyat verildiğini ilk kez duydum,ama tek satmayıp çift satıyorlar 271*2=542 TL ,bu ne biçim pazarlama stratejisi anlamadım.

Yorum bağlantısı
Cemal Demirezen

2 seneyi aşkın süredir sorunsuz kullandığım bana göre diskte en iyi marka. Bu marka disk haricinde 6 aydan daha fazla titreme yapmadan gidebilen bir marka görmedim trw, brembo, otosan, zimmerman dahil. Şuan disk alacak olsam tereddütsüz ve özellikle arayıp alacağım tek marka.

Yorum bağlantısı
Ali ÖZCAN

Cemal bey, WOD marka disk kullandın ve sıkıntı yaşamadın,doğru mu anladım.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Ali ÖZCAN

Yavuzsan ön disk ve Delphi balata aldım,400 TL malzeme,70 TL de işçilik verdim,şükür bir sıkıntı yok

Yorum bağlantısı
Cemal Demirezen
Ali ÖZCAN yazdı:

Cemal bey, WOD marka disk kullandın ve sıkıntı yaşamadın,doğru mu anladım.

En memnun kaldığım disk abartmıyorum. 2 seneyi geçti takalı normalde  4 disk değiştirmiş olurdum 2 senede. Disk ve balatayı hep iyi bilinen markalardan alırdım fakat 6 ayı geçeni görmedim. Ankara'da Tuncay ustanın yanında  çalışan Tayfun usta vardı ustalığını titizliğini beğendiğim şimdi kendi yerini açtı bana ısrarla bu markayı ve balata olarakta bsg takacağını memnun kalacağımı söyledi bende çok daha iyi markaları bile zar zor 6 ay kullandığımı hiç aklıma yatmadığını söyledim o da garantili olduğunu 1 yıl içinde bişey olursa parçacıdan değiştirebileceğini söyledi 2 seneyi geçti.

Yorum bağlantısı
Ali ÖZCAN

Teşekkür ederim, ben de araştırdım,Konya üretimi olan,İç piyasaya Yavuzsan, ihraç ettiği ürüne Wod marka veren diskten aldım,Honda aracıma dünya para verdiğim Brembo diskten hiç bir farkı yok ,balatayı da Delphi aldım,bif dahaki sefere tavsiyene uyup Bsg takacağım.

Yorum bağlantısı
  • 6 ay sonra...
Erdem Gun
Cemal Demirezen yazdı:

2 seneyi aşkın süredir sorunsuz kullandığım bana göre diskte en iyi marka. Bu marka disk haricinde 6 aydan daha fazla titreme yapmadan gidebilen bir marka görmedim trw, brembo, otosan, zimmerman dahil. Şuan disk alacak olsam tereddütsüz ve özellikle arayıp alacağım tek marka.

Cemal bey disk konusunda görüşleriniz hala aynımı, sorun yaşadınız mı acaba wod marka diskle ilgili.

Yorum bağlantısı
Cemal Demirezen
Erdem Gun yazdı:

Cemal bey disk konusunda görüşleriniz hala aynımı, sorun yaşadınız mı acaba wod marka diskle ilgili.

Halen aynı diski kullanıyorum ve memnunum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...