İçeriğe Yönlendir

Aracı Kurcalamadan Müzik Sistemi Kurmak

Selim ASLAN

Recommended Posts

Hakan Tarım
Selim ASLAN yazdı:

ilginiz için çok teşekkür ederim. ama fiyat baya tuzlu çıktı. 750 liraya 1000lik amfi ve bass takıyorlar.

Aracınıza değer veren biriyseniz hiç bulaşmayın o binlik anfi basslara. Boşverin bass sesi olmayıversin.

Dipnot olarak şunu söyleyeyim; Superb'imdeki sistemin sadece hoparlör kabloları 2500 lira civarı. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Oğuzhan Çakır
Aracınıza değer veren biriyseniz hiç bulaşmayın o binlik anfi basslara. Boşverin bass sesi olmayıversin.
Dipnot olarak şunu söyleyeyim; Superb'imdeki sistemin sadece hoparlör kabloları 2500 lira civarı. 
Sen yetkili bı abimize benziyorsun [emoji23] şimdi benim arabada amfi var ama orjinal teypten aparat ile bağlanmış.. tabii haliyle cazirti eksik kalmıyor. Ben yüksek ses seven biri değilim ki bas sevmem az bı tiz yeterli. Müzik kulağım pek iyi değildir. Orjinal teybe baglayabilecegim on kapılara iki adet bir de arka da bagajda orjinal hoparlörler duruyor ama ses biraz kötü. 10 cm çapında arkalar önler 13 cm. Sence ne almalıyım abi?
Yorum bağlantısı
Hakan Tarım
Oğuzhan Çakır yazdı:

Sen yetkili bı abimize benziyorsun emoji23.png şimdi benim arabada amfi var ama orjinal teypten aparat ile bağlanmış.. tabii haliyle cazirti eksik kalmıyor. Ben yüksek ses seven biri değilim ki bas sevmem az bı tiz yeterli. Müzik kulağım pek iyi değildir. Orjinal teybe baglayabilecegim on kapılara iki adet bir de arka da bagajda orjinal hoparlörler duruyor ama ses biraz kötü. 10 cm çapında arkalar önler 13 cm. Sence ne almalıyım abi?

KAç para harcayabilirsin? Onu söyle bana ilk önce. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır
Maksimum 1000 abi
Yorum bağlantısı
Hakan Tarım
Oğuzhan Çakır yazdı:
Hakan Tarım yazdı:

Maksimum 1000 abi

anfi ne marka model ? Çevirici marka model ? 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır

Dönüştürücü bilmiyorum. Ama amfi brawoo 600.4 4 kanal

2400w

Yorum bağlantısı
Hakan Tarım
Oğuzhan Çakır yazdı:

Dönüştürücü bilmiyorum. Ama amfi brawoo 600.4 4 kanal

2400w

O anfi olsa olsa en fazla 50 rms verir. 

Aslında teypten direkt çıkışla amfiyi kullandan, hoparlörü biraz kaliteli birşey alıp, auxdan telefonunu bağlayıp dinlemen senin için en uygun çözüm olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır
Aslında teypten direkt çıkışla amfiyi kullandan, hoparlörü biraz kaliteli birşey alıp, auxdan telefonunu bağlayıp dinlemen senin için en uygun çözüm olur.
Eğer olursa sökmeden de kullanabilirim. Kabloları yenileyip çünkü kablolamalari gözüm tutmadı.
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır
Abi peki hoparlör ne alayım ? Tavsiye edebilecegin çok çok yüksek fiyatlı olmayan güzel ürünler var mı ? Alırken neye dikkat edeyim
Yorum bağlantısı
Hakan Tarım
Oğuzhan Çakır yazdı:

Bunları aldım emoji23.png

Abem kusura kalma dün şehir dışındaydım, bugün de anca pc başına geçebildim. E hayırlı olsun, klasik fordçunun tipik sony sevdasından yapmışsın :D :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır
Abem kusura kalma dün şehir dışındaydım, bugün de anca pc başına geçebildim. E hayırlı olsun, klasik fordçunun tipik sony sevdasından yapmışsın [emoji3] [emoji3]
Abi öyle oldu [emoji23] ama bağladım güzel oldu :) detaylar akşama
Yorum bağlantısı
Hakan Tarım
Oğuzhan Çakır yazdı:

Abi öyle oldu emoji23.png ama bağladım güzel oldu :) detaylar akşama

benim aracın konusuna bak, detayın dibini dinle :)

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Çakır
benim aracın konusuna bak, detayın dibini dinle [emoji4]
Dinledim tekrar dinlersem üzülürüm..
Yorum bağlantısı
Hakan Tarım
Oğuzhan Çakır yazdı:
Hakan Tarım yazdı:
benim aracın konusuna bak, detayın dibini dinle emoji4.png

Dinledim tekrar dinlersem üzülürüm..

Esas şimdi dinlemen lazım. Eskiler tamamen ayarsızdı. Hazır preset ayarları kullanılıyordu. Şuan bambaşka bir boyuta geçtik. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...