İçeriğe Yönlendir

Astra - Orjinal Gündüz Ledim Yandı

Anıl Altın

Recommended Posts

Anıl Altın

Astra J kasa 136 ctdi sport 2015 arabam var. Gündüz farları orjinal beyaz led. Ufak bi kaza yapmış benden önceki sahibi far üstten darbe sonucu plastik yerden delinmiş ve su alarak yanmış. Servise gittim led değişimi yok komple far değişecek dendi. Yardım edebilir misiniz? Bilgisi olan bazıları T20 ampül diyor gündüz farına ama servis benimkine orjinal fabrika çıkışı led bunların dedi. Bu işi uyguna kapatmak istiyorum ne yapmam gerekli tavsiyesi olan var mı? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim 🙏🏻 🙋🏻‍♂️

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Gecmis olsun. Normalde far degisimi gerekir. Gunduz farinin beyni yanmistir veya oksitlenmis paslanmistir. Far isitilarak acilsaydi cok kolaydi. Kesilerek acma riskini goze alirsaniz far cami kesilerek acilir ve gunduz fari beyni degisimi yapilir. Bunu yapabilecek yer bulmaniz onemli birde parcayi bulmak.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Anıl Altın

Metin Bey far ısıtılarak açılamaz mı hala ? çünkü delik far bölgesinde değil üstteki plastik bölgede meydana gelmiş İzmir bölgesinde tavsiye edebileceğiniz yer var mı acaba ?

Yorum bağlantısı
Mehmet Muhip Yılmaz
Metin Akbal yazdı:

Gecmis olsun. Normalde far degisimi gerekir. Gunduz farinin beyni yanmistir veya oksitlenmis paslanmistir. Far isitilarak acilsaydi cok kolaydi. Kesilerek acma riskini goze alirsaniz far cami kesilerek acilir ve gunduz fari beyni degisimi yapilir. Bunu yapabilecek yer bulmaniz onemli birde parcayi bulmak.

Gündüz ledi için koca far mı değişir... GM'in anlamsız işlerine yine bir örnek :) 

• Üzgün 1
Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal

İnternette far tasarımı yapan yerler var. Onlarla iletişime geçin sizin farı onlar hallederler. 

Yorum bağlantısı
Anıl Altın
(düzenlendi)

Ü.Emre Kartal yazdı:

İnternette far tasarımı yapan yerler var. Onlarla iletişime geçin sizin farı onlar hallederler. 

Birkaç öneri yapabilir misiniz?

tarihinde Anıl Altın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Metin Bey far ısıtılarak açılamaz mı hala ? çünkü delik far bölgesinde değil üstteki plastik bölgede meydana gelmiş İzmir bölgesinde tavsiye edebileceğiniz yer var mı acaba ?
Valla ben isitarak acamadim 2 takim Astra J farini keserek actim :)
Gündüz ledi için koca far mı değişir... GM'in anlamsız işlerine yine bir örnek [emoji4] 
Yapcak bisey yok :)
Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal
Anıl Altın yazdı:

Birkaç öneri yapabilir misiniz?

AZC car style var mesela beğenerek takip ettiğim. Fiyatları nasıldır bilmiyorum, bu tarz işlerde el işçiliği fazla malum. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Cihat
Mehmet Muhip Yılmaz yazdı:

Gündüz ledi için koca far mı değişir... GM'in anlamsız işlerine yine bir örnek :) 

gündüz ledi fara entegre çoğu araç böyle malesef arkadaşım kia ceed için 1500 lira ödemişti 😪

ilker kemal bu işi halleder ama oda istanbulda :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...