İçeriğe Yönlendir

Fiesta - Ayna Değişimi Sonrası Farklı Kapanma

Emir Kaan Güler

Recommended Posts

Emir Kaan Güler

Arkadaşlar 2011 titanium fiestada sağ ayna kırıldığı için yan sanayiyle değiştirdim. Çünkü sol ayna da sorun vardı ikisini ayrı zamanladsa değiştiririm demiştim. Fakat orjinalle yan sanayi kapanınca aynı anda kapanmaya başlıyorlae. Yan sanayi daha hızlı kapanırken orjinal daha uzun zamanda kapanıyor ve fark oluyor. Bu ayarlanabilir bişey mi yoksa yan sanayi olma sebebiyle böyle olabilir mi

Yorum bağlantısı
Emir Kaan Güler
Metin Taşcı yazdı:

eski olanın içini acıp temizlik+ uygun yağ ile yağlarak bi deneyin isterseniz

Şimdi şöyle. Eskiden ikisi de aynıydı zaten. Yeni olanı farklı. Daha hızlı kapanıyor. Orijinal olan daha şık nazlı nazlı normali o yani😀 mesela cam düğme otomatiği bozuluyor arada kalibre ediliyor. Aynada da var mı acaba merak ettim. Aklımda şuan ayarlardan kapatıp tekrar açmak gibi birkaç şey var. Araba bakımdan gelince deneyeceğim

Yorum bağlantısı
İnan Çınar

Eskisinin motorunu  yeniye takma şansınız var mı? Motor hızları  farklıdır muhtemelen.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal

Aklıma iki şey geldi ya eskisinin motorunu takın ya da motora güç veren kabloya direnç ekleyin. Akım düşeceği için hızı düşer. Direnç değerini deneyerek hızına göre ayarlarsınız. 

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Emir Kaan Güler
İnan Çınar yazdı:

Eskisinin motorunu  yeniye takma şansınız var mı? Motor hızları  farklıdır muhtemelen.

Ü.Emre Kartal yazdı:

Aklıma iki şey geldi ya eskisinin motorunu takın ya da motora güç veren kabloya direnç ekleyin. Akım düşeceği için hızı düşer. Direnç değerini deneyerek hızına göre ayarlarsınız. 

Şuan eskisi yanımda değil malesef. Malum üniversiteler de kapandı herkes biryerde. Eve dönünce motorunu değiştirmeyi deneyeceğim. Ben acaba cam düğmeleri gibi bir ayarı mı var merak ettim. Şuan araba bakımda dönünce de ayarlardan kapatıp açmayı ve düğmelerden uzun süre basarak falan oluyorsa tekrar programlama gibi şeyleri denicem bakalım

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...