İçeriğe Yönlendir

Tablet İçin Yardım

Celal Maraşlıoğlu

Recommended Posts

Celal Maraşlıoğlu

5 yaşında oğlum için 2 tablet arasında kaldık Lenovo Tab M7 TB-7305F 16GB 7" IPS Tablet Gri ZA550080TR ve Casper S38 16GB 8" IPS Tablet - Mavi seçim konusunda yardımcı olabilirseniz sevinirim sadece oyun amaçlı kullanılacak farklı görüşlere açığım teşekkürler 

Yorum bağlantısı
Eren Yavuz

5 sene lenovo 1gb ramli kullandı oğlum,güncelleme almadı hiç.Oyunları açamaz oldu en son.10 gün önce samsung tab t290 aldım,mutlu mesut yaşıyor şimdi :)  

• Beğen 1
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal

İkisi arasından casper derim,

1) Ekran büyük

2) Ram 2 gb (2 gb lenovo olanları var)

3) Kutusundan otg kablosu çıkıyor, lazım olabilir elinizde yoksa bir artı

4) Lenovolarda yazılım güncellemesi problem ne yazıkki, 1 tane tabletini almıştım zamanında ne güncelleme aldı düzgün  ne de rom vs bulabildim.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Fatih Evcin
Celal Maraşlıoğlu yazdı:

5 yaşında oğlum için 2 tablet arasında kaldık Lenovo Tab M7 TB-7305F 16GB 7" IPS Tablet Gri ZA550080TR ve Casper S38 16GB 8" IPS Tablet - Mavi seçim konusunda yardımcı olabilirseniz sevinirim sadece oyun amaçlı kullanılacak farklı görüşlere açığım teşekkürler 

Keşke çocuğunuza tablet vermeyin vs. diyebilseydim :)  

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Celal Maraşlıoğlu

Oğlum kendiliğinden bıraktı kullanmayı 3.5 yaşındayken kontrollü bir şekilde kullandıracağız çocukta sıkıldı evin içinde oturmaktan.

Yorum bağlantısı
Ahmet İhsan Akşen

Google family link yükleyin, zaman ve süre kısıtlaması, uygulama ve arama filtresini açın derim. Tamamen mahrum bırakmak imkansız maalesef.

800 TL ye kadar Casper en mantıklı ürün görünür. Ekran boyutu dışında çözünürlüğü de daha yüksek.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Tayfun Aydın

bende samsung T113 var hocam ve 6 senedir kullanıyoruz. üstüne oğlum defalarca defalarca kustu ama sıkıntı yok :)

Yorum bağlantısı
Celal Maraşlıoğlu
Tayfun Aydın yazdı:

bende samsung T113 var hocam ve 6 senedir kullanıyoruz. üstüne oğlum defalarca defalarca kustu ama sıkıntı yok :)

😂

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...