İçeriğe Yönlendir

En Uygun Fm Transmitter

Cansu Tosun

Recommended Posts

Cansu Tosun

Opel Astra 2007 model aracım için en uygun fm transmitter hangisi olabilir? Link olarak atabilirseniz iyi olur :)

Yorum bağlantısı
Furkan Sumer

T11 Transmitter

Aliexpresten gectigimiz yil 70-75 ₺ civarina almistim. Yaptigim en iyi alisveristi.. Urunun kullanisliligi, ses kalitesini cok begendim.

Aux-bluetooth

Yine ses kalitesini begendigim bi urun. Araca bindiginizde direkt bluetooth sayesinde baglanti kurulabiliyor. Ugrastirici olmamasi acisindan da guzel.. 

3.urun

Ucuncu urunden -dahili hafiza takinli bi yakinim icin- almistim ancak kullanmak hic nasip olmadi. 

Yorum bağlantısı
Emre Altınışık

Fm transmiter Ankara'da kullanamamıştım.Boş frekans bulamıyordu ve cızırtılıydı.

aynı sitede ürünler için büyükşehirlerde frekans bulmakta zorlandığını ve kaliteli ses vermediğini okumuştum. 

1 hafta önce 150 tl civarında usb-bt-aux-sd kart seçeneklerinde  kullanılan oto teyp aldım çok memnunum..

Yorum bağlantısı
Bülent Tarakçı

Elektronik ürün satan yerlerde var. İnernetle uğraşmayın. Hatta bazı telefoncularda bile vardır. 10-15 lira fazla verirsiniz. Fakat kargo falan uğraşmazsınız. Hatta belki deneyerek bile alabilirsiniz. Letgoya da bakın.

Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar

Aux varsa transmitterle uğraşmayın, bende bundan var, ses kalitesi güzel, kumamdası kullanımı kolay ve güzel, 60 liraya almıştım

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

Profilinizde İstanbul yazıyor. Boş frekans bulamazsınız, şansa bulsanız diğer frekanslarla karışıp cızırtı yapabilir. Arkadaşların önerdiği diğer seçeneklere bakın bence.

Yorum bağlantısı
Osman Nuri Köknar

Anadolu yakasında yaklaşık 3 yıldır Xiaomi Roidmi 3S Bluetooth Araç Şarj Cihazı ürününü kullanıyoruz. Cızırtı yoktur ve ses kalitesi çok iyi. Şarj etmesi de baya hızlı. Tek eksi yanı telefon görüşmesi yapılamıyor. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...