İçeriğe Yönlendir

Polo - Yolcu Paspasının Altında Islaklık

Enes Talha Tüfekçi

Recommended Posts

Enes Talha Tüfekçi

merhabalar,

aracımda sorunlar bitmiyor maalesef. ikinci el piyasası da ortada. o yüzden eldeki ile idare edeceğim. sorunları da hep size danışıyorum. sağolun herkes ilgi gösteriyor

aracım 2007 polo. sağ ön yolcu paspasının altında bir süredir ıslaklık mevcut. döşemeyi kaldırdığımda suyun belirli bölgede mevcut olduğunu gördüm. aşırı miktarda değil ama döşemeyi aşıp kumaş paspası ıslatacak kadar da var.

silecek tahliye kısımlarına baktırdım. temizlediler ama sorun cereyan ediyor hala. usta diğer sebep kalorifer petekleridir dedi. onun da hem riskleri çok hem maliyetli.

komple ön kısım sökülmeli dedi. ben de söktürmek istemiyorum.

sizce durum nedir? sebepler ne olabilir?

Yorum bağlantısı
Cemal Demirezen
Enes Talha Tüfekçi yazdı:

merhabalar,

aracımda sorunlar bitmiyor maalesef. ikinci el piyasası da ortada. o yüzden eldeki ile idare edeceğim. sorunları da hep size danışıyorum. sağolun herkes ilgi gösteriyor

aracım 2007 polo. sağ ön yolcu paspasının altında bir süredir ıslaklık mevcut. döşemeyi kaldırdığımda suyun belirli bölgede mevcut olduğunu gördüm. aşırı miktarda değil ama döşemeyi aşıp kumaş paspası ıslatacak kadar da var.

silecek tahliye kısımlarına baktırdım. temizlediler ama sorun cereyan ediyor hala. usta diğer sebep kalorifer petekleridir dedi. onun da hem riskleri çok hem maliyetli.

komple ön kısım sökülmeli dedi. ben de söktürmek istemiyorum.

sizce durum nedir? sebepler ne olabilir?

Polen filtresinin kutusundan geliyor olabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Klima açınca oluyordur.
Klima tahliyesi tıkalıdır.
Bi takip edin bakalım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Enes Talha Tüfekçi
Mehmet Ozyurek yazdı:

Klima açınca oluyordur.
Klima tahliyesi tıkalıdır.
Bi takip edin bakalım.

evet klima çalışınca oluyor. klima tahliyesini açtırmak için göğüs sökme durumu felan gerekmiyor değil mi?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Enes Talha Tüfekçi yazdı:

evet klima çalışınca oluyor. klima tahliyesini açtırmak için göğüs sökme durumu felan gerekmiyor değil mi?

Hayır alttan açılır genelde. 

Lift gerek ve bilen biri gerek. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...