İçeriğe Yönlendir

Uzun Yol İçin En İdeal Araç Hangisi?

Tulak Akan

Recommended Posts

Mustafa Yanar

Tamam o zaman, aisin 2008 2011 arası kullanıldı ben yanlış anlamışım, powershift sizin alacaklarınız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
(düzenlendi)
Ahmet Gül yazdı:

Volvo benim radarımdaki araç. Alırsam ya Volvo alacağım ya da Mazda CX-5. Ona da bir bakın derim. Önüne Bmw amblemi koysalar 10 bin daha pahalıya satarlardı

Demek Almanyada öndeki logonun fiyat farkı 10 bincik :D

tarihinde Köksal Yılmaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ahmet Gül
Köksal Yılmaz yazdı:

Demek Almanyada öndeki logonun fiyat farkı 10 bincik :D

Çarpı 8.72 😊

Yorum bağlantısı
Umut Taşlı
(düzenlendi)
Onur Tunç Aldı yazdı:

20 bin Euro seviyesinde 6-7 yaşında Mercedes E sınıfı, BMW 5 serisi veya Audi 6 da bulunabiliyor.

o zaman 3-4 yaşlarında c, 3, a4 de vardır. ben olsam iki şekilde de wagon bakardım abi, hem segmentten hem de premium olması nedeniyle fark olacaktır illaki, sürüşte de avantajlılar

tarihinde Umut Taşlı tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Yanar
Sefa Çelik yazdı:

Merakımdan soruyorum, uzun dönem 143 hp aisin sahibi olup kullandınız mı? Yoksa buradaki duyumlardan dolayı mı sağlam diyorsunuz? 

Uzun dönem kullanma zamanım olmadı önceki aracımda da aynı şanzıman vardı ve toplamda ikisini 3 yıl kullandım. Her koşulda kullandım. Yağını değiştirdikten sonra bana başka bir sorun çıkarmadı ikisi de. Hatta şu an aracm 300.000'de ve şanzimanla ilgili sorun yok. Biliyorsunuz powershiflwrde hiç sorun olmasa bile baskı balata değişimi oluyor ve yağ değişim aralıkları 45000 km. Aisinlerde ise 2 katı. Ayrıca ilk çıkan powershiftlerde titreme vs problemler oldu. Bizzat tanıdığım kişiler bunu yaşadı ama sorun çözüldü. Şanzıman ohakkında yazacak çok şey var. Motora gelince neden 143ps. Daha sessiz, daha az yakıyor, daha güçlü, motpr aynı motpr ama iyileştirmeler yapılmış, siz olsanız nasıl düşünürsünüz. Daha önceki S max 130 ps idi onu da 2 yıl kullandım. Bu tecrübelerime dayanarak yazdım. Sonuçta sağlam ve diğer markalarda da kullanılan bşr motor. 

Umarım tatmin edici bir cevap olmuştur

Yorum bağlantısı
Onur Tunç Aldı

Peugeot 5008 ler hakkında ne düşünüyorsunuz? Fiyat olarak bütçemi aşıyor ama belki gelecek senelerde alma durumu olabilir.

Bu teklifi AutoScout24 uygulamasında buldum.

https://www.autoscout24.com.tr/teklifler/peugeot-5008-allure-1-5-bhdi-130-eat8-led-glasdach-7sitze-dizel-mavi-b70d1df3-8fd8-419a-a4f3-0d652590ee3f?utm_source=ios-share&utm_medium=copy_link&utm_campaign=share

Fiyat: € 29.990,-
Kilometre durumu : 11.900 km
Trafiğe çıkış tarihi: 03/2019

Yorum bağlantısı
Eren Gökmen
Onur Tunç Aldı yazdı:

Peugeot 5008 ler hakkında ne düşünüyorsunuz? Fiyat olarak bütçemi aşıyor ama belki gelecek senelerde alma durumu olabilir.

Bu teklifi AutoScout24 uygulamasında buldum.

https://www.autoscout24.com.tr/teklifler/peugeot-5008-allure-1-5-bhdi-130-eat8-led-glasdach-7sitze-dizel-mavi-b70d1df3-8fd8-419a-a4f3-0d652590ee3f?utm_source=ios-share&utm_medium=copy_link&utm_campaign=share

Fiyat: € 29.990,-
Kilometre durumu : 11.900 km
Trafiğe çıkış tarihi: 03/2019

3008 i gittigi yere kadar kullanip bir sonraki arac olarak 5008 almayi dusunuyorum bende. Su anda fiyatlari yuksek biraz. Bazen jeep grand cherokeeler de aklimi celmiyor degil ama rutin masraflari beni aşar gibi simdilik. 

Eger 5008 dusunuyorsaniz bence 2.0 dizel 180 beygir eat8 olanlara odaklanin

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...