İçeriğe Yönlendir

Passat Fiyatına ID3, Hangisini Alırdın?

Ali Darbaz

Passat vs ID.3  

37 oy

Bu ankete oy verme veya sonucunu görme izniniz yok Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

Abi niye böyle uçuk rakamlar diyonki. Koyacağız çatıya 8 metrekare panel, sana bana yeter. 1200 m2 dediğin rakam çok çok ucuk. 8 metrekareden günlük 7 8 kw üretsen yeter. Benim işe gidişim gelişim 8 kw yaktırıyor.  48 km yol zaten. 

videodaki bilgiden hesap yapıyorum 40 daire var 40 da id bilme kaç aldık hepmiz bunlardan birer adet kuracağız. tüm çinliler alman gibi ev/araba alırsa dünyanın kaynağı yetmiyor, toplu halüsinasyon içindeyiz

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Ali Cihangiroğlu yazdı:

ben turbocuyum ama, bastımmı gidecek araç, kısaca bana süper şarj lazım, ama panelle oluyorsa onuda alırız arada destek olur, senimi kıracağım yani :)

o zaman şu arkadaş şarj eder senin aracı ona göre :)

content_58498.jpg

Abi ben sivaslıyım. 

Çiftlik en yakın yerleşim yerine 8 km uzakta. Elektrik var ama bazen 1 ay elektrik kesilir. Benim hep aklıma tam bağımsız çiftlik evi fikri geliyor. Köye çok kar yağmıyor. Kışın gidip inceledim. Oldukcada aydınlık gördüm. Elektrik gittiğinde nasıl bir nimet olduğu anlaşılıyor. Bizim köyde 1 dönüm tarlaya komple panel döşeyip çalıştırmak istitom. 

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mehmet Göktürk yazdı:

metrekarede 1200W alınır. w/h değil. gündüz 8 saat hesap edin.

apartmanlar arasında kalınca 3 saat başarabiliyorum denemelerde

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
Çağlar Bayur yazdı:

videodaki bilgiden hesap yapıyorum 40 daire var 40 da id bilme kaç aldık hepmiz bunlardan birer adet kuracağız. tüm çinliler alman gibi ev/araba alırsa dünyanın kaynağı yetmiyor, toplu halüsinasyon içindeyiz

Abi hammadde slikat. 

Slikat bildiğin deniz kumu. 

Üretim artarsa ucuzlar. Rekabet artar

İnşaat için kullandığın demirden daha kolay slikat üretmesi. 

Elon musk ne demişti sadece amerikada çıkan lityum ile tüm amerikan halkına elektrikli araba yapabilirim. Lityum slikattan elde ediliyor. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

bildiğin deniz kumu. 

her çinli amerikalı gibi tatil yapsa, uçaklar havaalanları yetmiyor insanlığa... sahiller yetmez, kum kalmaz, dünyaya açıl

Yorum bağlantısı
Ali Darbaz
(düzenlendi)
Çağlar Bayur yazdı:

her çinli amerikalı gibi tatil yapsa, uçaklar havaalanları yetmiyor insanlığa... sahiller yetmez, kum kalmaz, dünyaya açıl

Eski okyanusyanın çölleşmişi var. Biz ona Sahra çölü diyoruz abi. Bide neden marsa gidiyoruz onunda cevabı pudra kıvamındaki mars kumundan kaynaklı. 

tarihinde Ali Darbaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
Ali Darbaz yazdı:

Dolunayda şarj mümkünmü. 

Devlete iş yapmaya çalışan emekli bir asker vatandaşla bir ptrol rafinerisini ziyaret etmiş bulunduk. adam heyete bi şekilde girmiş bizim. bir proje konuşurken bir anda kendid ürünlerini anlatmaya başladı bizim üniversitenin üretimiymiş gibi. bizim direk tepesi güneş panellerimiz gece bile şarj ediyor ve dikey yerleştiriyoruz daha iyi oluyor dedi. Biz hoca arkadaşlarla birbirimizin yüzüne baktık bu kim nerden çıktı diye. 

Geçenlerde çocuğun ölümüne neden olan tepesinde panel olan direk için ancak küfredebilirim. o paneli o kadar yukarı koyman şart mıydı bilader.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Ali Darbaz yazdı:

Bide neden marsa gidiyoruz

Titan, hedef titan, mars filmlerde güzel

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
Ali Darbaz yazdı:

Abi ben sivaslıyım. 

Çiftlik en yakın yerleşim yerine 8 km uzakta. Elektrik var ama bazen 1 ay elektrik kesilir. Benim hep aklıma tam bağımsız çiftlik evi fikri geliyor. Köye çok kar yağmıyor. Kışın gidip inceledim. Oldukcada aydınlık gördüm. Elektrik gittiğinde nasıl bir nimet olduğu anlaşılıyor. Bizim köyde 1 dönüm tarlaya komple panel döşeyip çalıştırmak istitom. 

o imkan bende olacakki ah ülem :)  şanslısın, mekan oldumu en zor aşama tamamdır...

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
Devlete iş yapmaya çalışan emekli bir asker vatandaşla bir ptrol rafinerisini ziyaret etmiş bulunduk. adam heyete bi şekilde girmiş bizim. bir proje konuşurken bir anda kendid ürünlerini anlatmaya başladı bizim üniversitenin üretimiymiş gibi. bizim direk tepesi güneş panellerimiz gece bile şarj ediyor ve dikey yerleştiriyoruz daha iyi oluyor dedi. Biz hoca arkadaşlarla birbirimizin yüzüne baktık bu kim nerden çıktı diye. 

Geçenlerde çocuğun ölümüne neden olan tepesinde panel olan direk için ancak küfredebilirim. o paneli o kadar yukarı koyman şart mıydı bilader.

Azimutun kemikleri sızlamış
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...