İçeriğe Yönlendir

Yarım Milyon Km de Toyota'mız

Mustafa Çayır

Recommended Posts

Mustafa Çayır
(düzenlendi)

kendisine 7 yıldır binmekteyiz. aldığımızda 423 bindeydi. motor yapıldı dediler ama sonradan öğrendik ki yapılmamış. 7 yıldır ufak tefek elektrik arızaları hariç hiç bir sıkıntı çıkarmadı. aldığımız gün triger kayışını ve devir daim pompasını değiştirmiştim. 2 ay önce yine triger seti değişti. kaportası biraz kötü durumda ama yürüyen şahane. hatta şöyle ki; kontağı karşıdan görünce çalışır :) herkesin nice yarım milyonları görmesi dileğiyle.

qd7bF8.jpg

A2RuHU.jpg

PxYf0a.jpg

rxcyWp.jpg

I3ACNs.jpg

bu arada V kayışı kopsa bile, hala giden bir araç. çünkü 2 tane :)

tarihinde Mustafa Çayır tarafından düzenlendi
  • Beğen 18
Yorum bağlantısı
Koray Demir

🧿🧿 500 bin km çerez o araç için. Bakım masrafı düşük, mekanik, sağlam, dayanıklı ve her yola gelebilen bir araç. Kısaca ölümsüz kasa.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Ali Gök

geçen bitane 600 binde vardı. alacaktım kaçırdım 

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Şirkette vardı 480 bin de 1 günde satılmıştı en soğuk günlerde tek marş ta çalışırdı

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Koray Demir yazdı:

🧿🧿 500 bin km çerez o araç için. Bakım masrafı düşük, mekanik, sağlam, dayanıklı ve her yola gelebilen bir araç. Kısaca ölümsüz kasa.

Toplamda top gear’da 3 video vardı. Aracı yaktılar. Denize soktular. Yıkılan binanın çatısında bıraktılar. Vurdular çarptılar kırdılar. En 2 usta kaputun içinde 10dk bir şeyler yaptı. Araç çalıştı ve yürüdü. İnanılır gibi değil. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

sonra çok aşırı basınçlı 15 noktalı enjektör çıakrdılar yok dpf dir yok src dir adblue suz motor kendini korumaya alır falan, ömür kara düzende :wub:

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Tolgahan Doğru

Militan kasa sağlam ki kullanılıyor 😃

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Benim toyotanın servis kılavuzunda 1 milyon km’ye kadar hangi km’de hangi bakımlar yapılacağı yazıyordu.

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
geçen bitane 600 binde vardı. alacaktım kaçırdım 

Ranger ister misin 4x2 Adana’da şuan.
Yorum bağlantısı
Mustafa Çayır
Çağlar Bayur yazdı:

sonra çok aşırı basınçlı 15 noktalı enjektör çıakrdılar yok dpf dir yok src dir adblue suz motor kendini korumaya alır falan, ömür kara düzende :wub:

ve durmadan arızalar, kodlar, hatalar vermeye başladı. servis ise dedi ki "kullanıcı hatası" 😒

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Gök
Mert Yeldan yazdı:

Ranger ister misin 4x2 Adana’da şuan.

ilanı varmı ? olabilir

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
ilanı varmı ? olabilir

Sahibinden2017 çıkışlı manuel 4x2 ranger İlan No: 861434453 https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-ford-sahibinden2017-cikisli-manuel-4x2-ranger-861434453/detay

Kilometre uzun yolda yapıldı İzmit Adana arası. Araziye girmedi hiç.

Kabin havuzu kapatma var. Rollbarlar duruyor. Ekstra dodik takımı duruyor. Ocakta lastik değişti.

Fiyat konusunda anlaştırırım yakın arkadaşım araç sahibi.
Yorum bağlantısı
Ali Gök
Mert Yeldan yazdı:

Sahibinden2017 çıkışlı manuel 4x2 ranger İlan No: 861434453 https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-ford-sahibinden2017-cikisli-manuel-4x2-ranger-861434453/detay

Kilometre uzun yolda yapıldı İzmit Adana arası. Araziye girmedi hiç.

Kabin havuzu kapatma var. Rollbarlar duruyor. Ekstra dodik takımı duruyor. Ocakta lastik değişti.

Fiyat konusunda anlaştırırım yakın arkadaşım araç sahibi.

ucuza arıyoruz yahu 200 bine pikap almak kim biz kim :D 

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan
ucuza arıyoruz yahu 200 bine pikap almak kim biz kim [emoji3] 

60 a sattı geçen 2002 miydi neydi
Yorum bağlantısı
Ali Gök
(düzenlendi)
Mert Yeldan yazdı:

60 a sattı geçen 2002 miydi neydi

sorma durum kötü

93 model 600 binde hilux vardı geçen 25 e 1 saatte satıldı

tarihinde Ali Gök tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...