İçeriğe Yönlendir

C5 Kumandadan Bagaj Açma

Deniz KARAHAN

Recommended Posts

Deniz KARAHAN

Geçenlerde Citroen c5 arabanın gizli özelliklerini araştırırken youtube de bu konuyu buldum. Arabanın orjinalinde kumandanın orta düğmesi ile fallow me home ( uzaktan farları yakma) aktif oluyor. Uygun yazılım ile bu özelliği devre dışı bırakıp düğmeye basıldığında bagaj açma fonksiyonu aktif edilebiliyor. Citroen orjinal yazılımı buna izin veriyor. Linki burada.

Kumandadan bagaj açma

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Çağlar Bayur yazdı:

kanalı hacklenmiş, ona üzüldüm

Evet eski hesabı gitti galiba. 

Deniz KARAHAN yazdı:

Geçenlerde Citroen c5 arabanın gizli özelliklerini araştırırken youtube de bu konuyu buldum. Arabanın orjinalinde kumandanın orta düğmesi ile fallow me home ( uzaktan farları yakma) aktif oluyor. Uygun yazılım ile bu özelliği devre dışı bırakıp düğmeye basıldığında bagaj açma fonksiyonu aktif edilebiliyor. Citroen orjinal yazılımı buna izin veriyor. Linki burada.

Kumandadan bagaj açma

Bir yay takviyesi ile de bagaj kendiliğinden açılır hale geliyor.. 

Gerçi ben yapmadım. Ben o tuşu far olarak kullanıyorum.

Yorum bağlantısı
Barış Göktürk

Videoyu izlerken yanı sıra önerilenler arasında yan ayna demontajını gösterir şöylesi bir viedoya rastladım. Gayet kullanışlıymış. Bu da burada dursun. Lazım olur illa ki...

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ayna işi her C5’çiye bir gün lazım olur.
Ayna sürekli açılıp kapandığı için bozuluyor.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Bir yay takviyesi ile de bagaj kendiliğinden açılır hale geliyor.. 
Gerçi ben yapmadım. Ben o tuşu far olarak kullanıyorum.
Pistonların topuzlarını yamultuyor yay. Sonraki aşamayı hayalgücüne bırakıyorum:) Tabi bagaj pistonlu ise.
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...