İçeriğe Yönlendir

2021 ve Sonrasına Odaklanmak

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Tahir İlter
Emin Önal yazdı:

chipleyecekler bizi. 2021de olmasa da yakın tarihte olacak.

Hemen tuning merkezleri çıkar. Gizli özellik falan açarlar insanda. Bizimkiler crakli program yükler dolar bu haldeyken lisanslıya para yetmez :D

• Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Mustafa Cerci

Şirketler zarar edecek kucukler batacak parasi olan bazi şirketleri satin alacak yani dahada zengin olacak  anliyacaginiz olan garibana olacak 

2022 de virus falan kalmaz hersey normale doner ispanyol gribi domuz gribi hepsi geldi gecti 

paraniz var ise deger kaybeden devlet sirketlerine yatirin uzun vadede iyi kazandirir diye dusunuyorum 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Artık uzaylılar mı gelecek, meteor mu düşecek. Eksik bi şeyimiz bi bunlar kaldı...

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Çağlar Bayur yazdı:

bunu haziran da yazmış :)

belki o versiyon simulasyon cokmustur coktan bu daha farkli bir surumdur. kim bilecekki farkini. 🙂 oyle yaziya boyle karsit gorus, buyrun.

Mustafa Cerci yazdı:

siketler zarar edecek kucukler batacak parasi olan bazi siketleri satin alacak yani dahada zengin olacak  anliyacaginiz olan garibana olacak 

2022 de virus falan kalmaz hersey normale doner ispanyol gribi domuz gribi hepsi geldi gecti 

paraniz var ise deger kaybeden devlet sirketlerine yatirin uzun vadede iyi kazandirir diye dusunuyorum 

paramiz yoksa? 🙂

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Sani Gerşon yazdı:

Artık uzaylılar mı gelecek

mavi mi gri mi? gelenler

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Cerci
Dogan Arsiray yazdı:

belki o versiyon simulasyon cokmustur coktan bu daha farkli bir surumdur. kim bilecekki farkini. 🙂 oyle yaziya boyle karsit gorus, buyrun.

paramiz yoksa? 🙂

muhendiste para yok derse biz otorup agliyalim 😁

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray
Mustafa Cerci yazdı:

muhendiste para yok derse biz otorup agliyalim 😁

para yok ama mangal gibi yürek var fakat, vejeteryanım. dilemmaya bak.

Yorum bağlantısı
Köksal Yılmaz
2021 için öngörüm iyi. Dünyanın en zararlı varlığı sayısının azalması, gübre olarak fayda sağlamaya başlaması ekolojik dengeyi yerine getirebilir. Sanıldığı gibi 50 yılda eski haline gelmesi beklenen küresel iklim değişikliği bir kaç yılda düzelir.
Mezarlıkta tarım yapmadığımız sürece pek anlamı olmaz gibi abi, yaşadıkça daha çok gübre üretir tabi fazlasını tüketerek.

Ekolojik denge lazımsa hayvancılık azaltılmalı (en fazla metan gazını çiftlik hayvanları üretiyor) etsiz yaşama alışmak lazım.
Yorum bağlantısı
Selim Kaya
Yurdaer Elay yazdı:

Herkese çip takmayı kafalarına koymuşlar anlaşılan :)

Yattığın yerden coin kazanıyorsun düşünsene. Adamlar resmen altlık yapmışlar. Kim istemez ki çiplenmek. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Abdurrahman Salman

Kaldırılan fotoğrafın konu başlığında görünmediği tapatalk sürümü çıkar belki.

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Abdurrahman Salman yazdı:

Hem ne demek istediğinizi anlamadım, hem böyle bir görsel eklemedim.. Tapatalk zaten hiç kullanmıyorum :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Abdurrahman Salman yazdı:

Kaldırmışız işte.. tekrar neden gündeme getirdin ki. 

Yurdaer Elay yazdı:

Hem ne demek istediğinizi anlamadım, hem böyle bir görsel eklemedim.. Tapatalk zaten hiç kullanmıyorum :) 

Koray yüklemişti. 

Tapatalk işte.. senin altında ön izleme göstermiş. :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Abdurrahman Salman

Hem ne demek istediğinizi anlamadım, hem böyle bir görsel eklemedim.. Tapatalk zaten hiç kullanmıyorum [emoji4] 
Sizinle ilgili değil. Konuya mesaj yazan herhangi birisinin eklediği fotoğraf kaldırılsa bile günlerce konuların listelendiği ekranda görülebiliyor, onu kastetmiştim.

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Abdurrahman Salman

Koray yüklemişti. 
Tapatalk işte.. senin altında ön izleme göstermiş. [emoji4]

Kaldırıldığını bende yazdım zaten. Hem fotoyuda keserek koymuştum.

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
(düzenlendi)
Recep Selim Kaya yazdı:

Yattığın yerden coin kazanıyorsun düşünsene. Adamlar resmen altlık yapmışlar. Kim istemez ki çiplenmek. 

Sistem beden faaliyetine göre kripto para üretecek, yattığı yerden kazanması zor :) Keza beyin aktivitesi olan mesleklerde de iş biraz zor gibi.

tarihinde Yurdaer Elay tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Selim Kaya
Yurdaer Elay yazdı:

Sistem beden faaliyetine göre kripto para üretecek, yattığı yerden kazanması zor :) Keza beyin aktivitesi olan mesleklerde de iş biraz zor gibi.

O zaman doğru taş ocağına :shok:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
Recep Selim Kaya yazdı:

O zaman doğru taş ocağına :shok:

Aklıma Ford T üretimi yapılan bant geldi niyeyse :) 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...