İçeriğe Yönlendir

Jeep Grand Cherokee 3.1 td Almayı Düşünüyorum

Batuhan Yılmaztürk

Recommended Posts

Mehmet Göktürk
Ali Cihangiroğlu yazdı:

ohoo sıkıntı yok, yağ sorun değil, babamın motoru balkonda dağıtıp salonda motorun kendisini topladıydım, alet edevat var bende, yer lazım sadece, yoksa bazı ustalar vardır mekaniğe şöyle bir bakar anında çözer, bende öyleyimdir, bu işi severim, sevdiğim işi anında öğrenir kafa patlatırım, araba olayı kolay benim için, yeterki fazla elektronik olmasın, o konuda zayıfım, land tam bana göre :)

elektronik yok sadece buji kablosu var elektrik içeren bi de akü ve ışıklar. dizel alırsan o da yok. 

Yabancı gruplara da tabi takılıyoruz araç nedeniyle millet sokakta yarım motor yapıyor. Kritik kelime zaman burada.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Mehmet Göktürk yazdı:

elektronik yok sadece buji kablosu var elektrik içeren bi de akü ve ışıklar. dizel alırsan o da yok. 

Yabancı gruplara da tabi takılıyoruz araç nedeniyle millet sokakta yarım motor yapıyor. Kritik kelime zaman burada.

ne güzel işte, basit tam mekanik yapı, evet dediğin gibi sokakta bile yapılır, olmadı arkadaşlarım var, götürürüm tükkanlarına, zaman mesele o, da emekli olunca olucak inşallah...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...