İçeriğe Yönlendir

Fiesta Far Şapkası

Murat Kıyıcı

Recommended Posts

Murat Kıyıcı

Merhaba ,aracimin aydinlatmasindan memnun degildim ,halojenlerin yerine led siparis ettim ve kendim taktim ,halojene oranla bariz fark var ,aydinlatme daha iyi ,fakat farin icinde ampulun onunde far sapkasi deniyormus bir parca var ,bu parca tam olarak nedir ,ne ise yarar ,aydinlatmaya etkisi varmidir ,yardimci olursaniz sevinirim 

Yorum bağlantısı
Cem Işık
Murat Kıyıcı yazdı:

Merhaba ,aracimin aydinlatmasindan memnun degildim ,halojenlerin yerine led siparis ettim ve kendim taktim ,halojene oranla bariz fark var ,aydinlatme daha iyi ,fakat farin icinde ampulun onunde far sapkasi deniyormus bir parca var ,bu parca tam olarak nedir ,ne ise yarar ,aydinlatmaya etkisi varmidir ,yardimci olursaniz sevinirim 

Ampulün parlamasını engelleyip  ışığın karşıya gitmek yerine reflektöre yansıyarak daha güçlü ve homojen olarak yola dağılmasını sağlar.

Yorum bağlantısı
Murat Kıyıcı

Tesekkurler, ama bazi araclarin farlarinda var bazilarinda yok vesanki far sapkasi olmayan araclarda  daha guclu aydinlatma var gibi 

Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Tesekkurler, ama bazi araclarin farlarinda var bazilarinda yok vesanki far sapkasi olmayan araclarda  daha guclu aydinlatma var gibi 

Değil. Tasarım ile alakalı. Şapkanın amacı ampülün akkor telinin ışığını absorbe etmek sadece
Yorum bağlantısı
Murat Kıyıcı
(düzenlendi)

Servet bey absorbe etmek derken ,yani fazla yansimayimi engellemek

tarihinde Murat Kıyıcı tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Metin Akbal

Çok bir espirisi olduğunu düşünmüyorum. Yeni araçların hemen hiçbirinde yok.

Aydınlatmaya katkısı olsa içi kapkara birşey krom falan değil.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu
Murat Kıyıcı yazdı:

O araçaların farları H4 değildir. H4 lerde şapka olur.

Yorum bağlantısı
Metin Akbal

O araçaların farları H4 değildir. H4 lerde şapka olur.
H7 de olanlarıda var. Ornek Golf V.
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu
Metin Akbal yazdı:

H7 de olanlarıda var. Ornek Golf V.

Benim kısa H7'de de var. Arkadaşın araç farı H4 olduğu için yazdım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Kıyıcı

Bugun cikardim sapkalari ,ve farlarida temizledik,zimpara ,pasta cok guzel oldu. Fark vermi derseniz ,goruntu daha netlesti ,uzerinde h4 led var .

Yorum bağlantısı
Alpaslan Kılıç
Murat Kıyıcı yazdı:

led far marka model ne aldınız ? bende almayı düşünüyorum

Yorum bağlantısı
Murat Kıyıcı

Çinden cok ucuza indirimde getirttim ,roadson marka 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Kıyıcı

17 ,gunde elime ulasti ,bazen boyle hizli oluyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kaan Karakaya

Şu an Çin'den sipariş verilecek zaman değil. 11.11 alışveriş festivali nedeniyle büyük yığılma vardır, sipariş verecek olanlar bunu göz önünde bulundursun. Teslimatı 1 ile 3 ay arası sürebilir.

Aliexpress'ten alışverişin en güzel zamanı Temmuz-Kasım arasıdır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın
Servet bey absorbe etmek derken ,yani fazla yansimayimi engellemek

Ampülün yüksek ışık merkezini kapamak birinci amaç. Ve ışık kırılmalarını yok etmek. Yeni nesil tasarımlar ile gerek kalmadı onlara da
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...