İçeriğe Yönlendir

Sigorta Şirketi Orjinal Yan Sanayi Parça Farkı

Yakup Kocaağa

Recommended Posts

Yakup Kocaağa

Merhaba Arkadaşlar bilenleriniz bilir geçen mayıs ayında kaza yapmıştım Allaha şükür arabam yapıldı değer kaybı hakkında dilekçe yazdım onun ücreti de geldi şimdi bir sigorta şirketi beni aradı aracıma yan sanayi parça takıldığını orijinali ile arasında oluşan fiyat farkını alabileceğimi söylendi ama bunun için de notere gidip vekalet vermemi istedi bunu Değer kaybı gibi kendim yapabilecegimi düşündüm bilenleriniz var mı?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Trafik sigortasından mı yapılmıştı araç. yan sanayi mi takılmıştı. Neler değişmişti ?

Bu tür aracı şirketler çoğaldı. 

Bir kaçı da vekaletleri alıp kayboldu. 

Yorum bağlantısı
Yakup Kocaağa
Trafik sigortasından mı yapılmıştı araç. yan sanayi mi takılmıştı. Neler değişmişti ?

Bu tür aracı şirketler çoğaldı. 
Bir kaçı da vekaletleri alıp kayboldu. 

Trafik sigortasından yapıldı ben muadil parça kullanılıyor diye biliyorum o yüzden bir başvuruda bulunmadım aracım 2006 model yaklaşık iki ay kadar sürmüştü tamir süreci o yüzden hangisi orijinal hangisi yan sanayi tam bilmiyorum Ama %90’ı büyük ihtimal yan sanayidir
Yorum bağlantısı
Yakup Kocaağa

Trafik sigortasından yapıldı ben muadil parça kullanılıyor diye biliyorum o yüzden bir başvuruda bulunmadım aracım 2006 model yaklaşık iki ay kadar sürmüştü tamir süreci o yüzden hangisi orijinal hangisi yan sanayi tam bilmiyorum Ama %90’ı büyük ihtimal yan sanayidir

2x Çamurluk kaput radyatör klima radyatörüu sürücü Airbag gibi şeyler
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Yakup Kocaağa yazdı:

2x Çamurluk kaput radyatör klima radyatörüu sürücü Airbag gibi şeyler

Mümkün.. Bir eksper ile görüşüp bilgi alın. Bilmediğiniz insanlara vekalet vermeyin. 

size 5 verirlerse sigorta şirketinden 15 alıyorlar. 

Hasar kaydı yine size yazılıyor. 

Yorum bağlantısı
Yakup Kocaağa

Mümkün.. Bir eksper ile görüşüp bilgi alın. Bilmediğiniz insanlara vekalet vermeyin. 
size 5 verirlerse sigorta şirketinden 15 alıyorlar. 
Hasar kaydı yine size yazılıyor. 

Bilmediğim kişiye vekalet vermem kaç para olursa olsun ben acaba değer kaybı gibi dilekçe ile kendim başvuru yapabilir miyim onu merak ediyorum teşekkür ederim ilginize
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

trafik sigortasından kaput ve airbag gibi ödeme kolay çıkmaz, karşıdaki ters yönden mi gelip çarpmıştı

Yorum bağlantısı
Yakup Kocaağa
trafik sigortasından kaput ve airbag gibi ödeme kolay çıkmaz, karşıdaki ters yönden mi gelip çarpmıştı

Tali yoldan çıktı
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...