İçeriğe Yönlendir

EuroMaster Servisi

Ümit Türk

Recommended Posts

Ümit Türk

Merhaba; 

Aracımıa rot ayarı yaptıracağım. Bu servislerden genel olarak hizmet alan var mı ?

Varsa memnun kaldınız mı?

Teşekkürler. 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Ben senelerdir rot ayarımı okmeydanı euromaster'da yaptırıyorum. Kaliteli işçilik yapıyorlar. Jant düzeltmeleri de çok. Son teknoloji aletler kullanıyorlar. Tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Sani Gerşon yazdı:

Ben senelerdir rot ayarımı okmeydanı euromaster'da yaptırıyorum. Kaliteli işçilik yapıyorlar. Jant düzeltmeleri de çok. Son teknoloji aletler kullanıyorlar. Tavsiye ederim.

rot ayar periyodu nedir? 

birde ne kadar sürüyor işlem.  bariz fark oluyormu 

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Ümit Türk yazdı:

rot ayar periyodu nedir? 

birde ne kadar sürüyor işlem.  bariz fark oluyormu 

Şu periyotta yapılsa iyi olur diye bir şey yok. Ancak ben lastiklerime ortalama 20bin km'de bir rotasyon yaptırırım. Bu sürede aracı rota ve balansa sokarım. Benim için 18 ay falan demek bu süre. Pandemi dışında tabi.

Rot ayarı 15dk'lık bi iş. Balans 30dk sürebilir. Jant düzeltilmesi gerekirse jant başı 15dk gibi düşünün derim.

Farka gelirsek, bariz bir şey olmaması için 20bin km'de bir yaptırıyorum ben. Ancak direksiyonunuz düz durmuyor, belli bir hızda titreme hissediyorsanız, bunların düzelmesi için zaten rot-balans şart.

Yorum bağlantısı
Erhan Doruk

Şirket araçlarının lastik işlerini euromaster ile hallediyoruz. Gayet iyi ve hızlılar. Şimdi bakımlara da onlara göndermeye başladılar . Sorun yok. 

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
(düzenlendi)

Benim anlamadığım  nakit 100 TL kartla  120 TL alınıyor. Bu nasıl kurumsallık ben anlamadım. Siz böyle birşey yaşadınız mı ? 

tarihinde Ümit Türk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Ümit Türk yazdı:

Benim anlamadığım  nakit 100 TL kartla  120 TL alınıyor. Bu nasıl kurumsallık ben anlamadım. Siz böyle birşey yaşadınız mı ? 

Kayıt dışılık. Posdan geçince +KDV+ pos komisyonu :)

Yorum bağlantısı
Ümit Türk
Mustafa Tüfekçi yazdı:

Kayıt dışılık. Posdan geçince +KDV+ pos komisyonu :)

Merkezi ile görüştüm. Liste fiyatlar tavsiye edilen fiyatlardır. Firmalar değişiklik yapabilir diyor. Kendi sitesinde de yazıyor ancak  bu kredi kartı mevzu ile ilgili ibare olmadığından hatalarını kabul ettiler.  Kısacası değişen birşey yok. 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...