İçeriğe Yönlendir

Gaziantep Ford Tamirci ve Servis Önerileri

Cumali Çevik

Recommended Posts

Cumali Çevik

Merhabalar aranıza yeni katıldım 2006 Mondeo dizel aracım yeni aldım. Gaziantep te işini iyi yapan Ford ustası yada servis önerecek olan varmıdır,memnun kalmadığınız varsa onları da bileyim gitmeyeyim 😀şimdiden teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Cumali Çevik yazdı:

Merhabalar aranıza yeni katıldım 2006 Mondeo dizel aracım yeni aldım. Gaziantep te işini iyi yapan Ford ustası yada servis önerecek olan varmıdır,memnun kalmadığınız varsa onları da bileyim gitmeyeyim 😀şimdiden teşekkürler.

Forumda her yere yazmak yerine arama yapsaydınız doğru konuyu 15 saniyede bulacaktınız Cumali Bey. 

Sildim diğer konularınızı lütfen yenisini açmayın.. 

Yorum bağlantısı
Cumali Çevik

Bu yazıyı gördüm de Mehmet bey başka öneri varmı diye yazdım diğer yerlerede 😀 iyi Tamirci lazım 😀

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Cumali Çevik yazdı:

Bu yazıyı gördüm de Mehmet bey başka öneri varmı diye yazdım diğer yerlerede 😀 iyi Tamirci lazım 😀

İyi de.. birden fazla yere konu açmanın bir faydası yok ki.. :)

Burada herkes her konuyu okuyor. 

Yorum bağlantısı
Cumali Çevik
Mehmet Ozyurek yazdı:

İyi de.. birden fazla yere konu açmanın bir faydası yok ki.. :)

Burada herkes her konuyu okuyor. 

Şimdi öğrendim teşekkürler 😀

Yorum bağlantısı
Tolgahan Doğru

Mavikent Şahinbey oto sanayi de Ford Dai Otomotiv var Ford lara bakıyor.

Oraya sakın gitme

• Teşekkür 1
  • Mutlu 2
Yorum bağlantısı
Cumali Çevik

İyi degilmi dai. Dai otomotiv aradım hava filtresi yağ filtresi polen filtresi mazot filtresi değişimi galiba yağ değişimi de içinde mi tam emin degilim 500 TL falan diyor pahalı degilmi filtrelerin kökü kaç para

Tolgahan Doğru yazdı:

Mavikent Şahinbey oto sanayi de Ford Dai Otomotiv var Ford lara bakıyor.

Oraya sakın gitme

Bir kaç kişi de orayı tavsiye etti .geçen gün bir tamirciye denk geldim Mondeo 2 su varmış belki ona giderim

Yorum bağlantısı
Tolgahan Doğru
Cumali Çevik yazdı:

İyi degilmi dai. Dai otomotiv aradım hava filtresi yağ filtresi polen filtresi mazot filtresi değişimi galiba yağ değişimi de içinde mi tam emin degilim 500 TL falan diyor pahalı degilmi filtrelerin kökü kaç para

Bir kaç kişi de orayı tavsiye etti .geçen gün bir tamirciye denk geldim Mondeo 2 su varmış belki ona giderim

İnanılmaz paragöz bir adam. Bilgisiz biri gelse de çöksem diye bekliyor. Yanında çalışanlarda çarçakal hep.

Yorum bağlantısı
Cumali Çevik
Tolgahan Doğru yazdı:

İnanılmaz paragöz bir adam. Bilgisiz biri gelse de çöksem diye bekliyor. Yanında çalışanlarda çarçakal hep.

Tavsiyeni dikkate alacağım teşekkürler 

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Mustafa Şimşek
Cumali Çevik yazdı:

Tavsiyeni dikkate alacağım teşekkürler 

Cumali bey merhaba,

Gaziantep 'te servis öneriniz var mıdır?

Arkadaşlar Gaziantepte fren müşürünü değişebileceğim bir yer var mı? Aracın fren müşürü arızalı ondan dolay hız sabitleyici devre dışı kalıyor onu acil değişmem gerekiyor. Varmı önerebileceğiniz bir yer bir usta?

Mondeo MK5 2015 Ecoboost

Teşekkürler. 

Yorum bağlantısı
Mehmet Yener1

Arkadaşlar merhaba; aranıza yeni katıldım.  servis konusunda size önereceğim yer; mavikent sanayi sitesinde Ertürk Otomotiv var. Ali usta genç dinamik ve bilgili bir arkadaş. Konu içerisinde geçen isimler de dahil olarak bir çok yere gittim ama şuan için en memnun kaldığım yer burası.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Cumali Çevik
Mustafa Şimşek yazdı:

Cumali bey merhaba,

Gaziantep 'te servis öneriniz var mıdır?

Arkadaşlar Gaziantepte fren müşürünü değişebileceğim bir yer var mı? Aracın fren müşürü arızalı ondan dolay hız sabitleyici devre dışı kalıyor onu acil değişmem gerekiyor. Varmı önerebileceğiniz bir yer bir usta?

Mondeo MK5 2015 Ecoboost

Teşekkürler. 

Merhaba dai otomotive gitmiştim ufak birşey için memnun kaldım 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...