İçeriğe Yönlendir

Racechip Yaptıran Var mı?

Murat Öngür

Recommended Posts

Servet Aydın
haa evet isim buydu:)servet abi hatırlayamamışım sizi:)ya bu racechip yazılımdan daha iyi bişey değil herhalde demi?
Daha iyi değil ancak fazlaca yeterli. Her aracımda kullandım ve hatta eskiden yazılım ile beraber kullanmışlığım da var :f1:
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Karahan

Servet usta tam tarihini hatırlamıyorum ama 5 veya 6 yıl önce race chip almıştım. 1 ay kullandıktan sonra arabada bir sorun olmuştu ve ben chipi söktürmüştüm. Uzun zaman geçti sorun neydi, chip kaynaklımıydı onu da usta çözememişti. ama çıkardıktan sonra sorun kalmamıştı. Modeli de sanırım youtubede anlattığınız modeldi. Evde duruyor tekrar takıp deniyeyim mi?

Yorum bağlantısı
  • 2 yıl sonra...
Mikail Yıldızili

Konuyu hortlatmak gibi olmasında, racechip dediğimiz şeyi, pedal commander gibi şeyle karşılaştırırsak hangisi on planda olur ? Ve neden ? 

1-Pc ile yazılım.

2-Race chip (yakıt basıncını değiştiren)

3-pedalbox veya pedal commander.

Şimdiden teşekkürler. :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mikail Yıldızili yazdı:

Konuyu hortlatmak gibi olmasında, racechip dediğimiz şeyi, pedal commander gibi şeyle karşılaştırırsak hangisi on planda olur ? Ve neden ? 

1-Pc ile yazılım.

2-Race chip (yakıt basıncını değiştiren)

3-pedalbox veya pedal commander.

Şimdiden teşekkürler. :)

racecihp yakıt hattının soketine takılan önceden ayarlı programları ile güç yükselten, pedal commander gaz pedalının gönderdiği bilgiyi yükselten güce etkisi olmayan (genlede fiat japon grubundaki fabrikasyon gecikmeyi giderir), pc den yazılım ise sizin isteğinize göre güç haritasını değişitirp güç artıran

vesile ile pedal cihazı daha çok atmosferik benzinli müşterisisin para harcamasına yardımcı olur

Yorum bağlantısı
Mikail Yıldızili

Çağlar hocam, açıklama için teşekkürler ama sormak istediğim çalışma şekilleri değil, seçmek olsanız hangisini tercih ederdiniz ve neden? Bunu sormak istedim.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Mikail Yıldızili yazdı:

Çağlar hocam, açıklama için teşekkürler ama sormak istediğim çalışma şekilleri değil, seçmek olsanız hangisini tercih ederdiniz ve neden? Bunu sormak istedim.

tercih meselesi, ben kendi beklentime uygun yazılım yaptırdım, tdci.

• Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...