İçeriğe Yönlendir

2004 Fiesta / Ön Tampon Boya

Mert Emre ŞAMCI

Recommended Posts

Mert Emre ŞAMCI

Merhabalar,

Ön tamponda oldukça çizik patlak vs. var. Boya ile çözülür sanırsam sorun. Tavsiyeniz var mıdır?

0CA8WM.jpg 

rUQu0H.jpg

Yorum bağlantısı
Ümit Türk

En güzeli işçiliği sağlam bir  kaporta ustasına boyatmak. Daha temiz olacaktır. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tolgahan Doğru

Tamponda bir kutu macun var. En iyisi tüm macunu plastiğe kadar kazıtıp ardından gereken yerlere plastik macunu uygulanmalı. İyi işçilik istenirse ucuz olmayacaktır

Yorum bağlantısı
Mert Emre ŞAMCI
Tolgahan Doğru yazdı:

Tamponda bir kutu macun var. En iyisi tüm macunu plastiğe kadar kazıtıp ardından gereken yerlere plastik macunu uygulanmalı. İyi işçilik istenirse ucuz olmayacaktır

Tahmini masraf nedir hocam?

Yorum bağlantısı
Tolgahan Doğru
Mert Emre ŞAMCI yazdı:

Tahmini masraf nedir hocam?

İlden ile değişecektir son fiyatlara hakim değilim ancak 200-250 liralık bir işlemden pek kalite beklememek lazım

Yorum bağlantısı
Süleyman Can

Benim aracımın araka tamponunda hasar vardı. Kaportacıya götürdüm, abi bombe yapmış hafiten, az da olsa dalgalanma olursa plastik aksam olduğu için boyattıktan sonra tekrar dökülmeler olabilir, sen bence yeni tampon al onu boyayayım, plastik aksam olduğu için ekspertizde sorun çıkmaz demişti.

Boyayı kazıyıp tekrar boyamaya 450, astarlı sıfır tamponu boyamaya 300 tl istemişti. Gittim sıfır tampon aldım boyattım, toplam 600 tl masrafı olmuştu.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...