İçeriğe Yönlendir

Eurorepar Yedek Parçalar

Gencay Bengli

Recommended Posts

Gencay Bengli

Merhabalar, piyasada Citroen aracım için bakım ürünleri, yedek parça vs. ararken birkaç yerden eurorepar marka ürünlerden fiyat geldi. Aracıma orijinal parça istiyorum dediğimde serviste de bu kullanılıyor denildi. Birkaç özel servisten, eş dost vasitasi ile bilgi aldım. Güvenilir sağlam ürünler denildi ama nedense beni ikna edemediler. Bu yedek parçalar ile ilgili internette bilgiler var; fakat kullanıcı yorumlarına dair bir bilgiye rastlamadım. 

Tecrübeleriniz ya da bilginiz var mı? Teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Oğuzkan Erışık

Eski aracımda ve babamın aracında bu markadan parçalar kullandık. Bir sıkıntı yaşamadık.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Deniz Kom

Kaliteli parçalar üretiyor. Sorun yaşamazsınız. @Mert Gulkokan'ın da belirttiği gibi, belli bir yaş üzerinde bakım maliyetlerini düşürmek için bu markaya yönelim var. Keza marka takıntısı sadece bizde var. Ecnebide sertifikayı sağlayan tüm ürünler sorunsuz kullanılıyor. Ben de o şekilde bir bakışa sahibim. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Renault grubunda da Motrio servislerin belli yaş üstünde kullandığı onaylı yan sanayi parca tedarikçisidir. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ü.Emre Kartal

Bende aynı şekilde triger setini aldım, kutu harici içerik aynı. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

üretici mi aracı mı? amerikan hava filtresi de satıyor, ama selpaktan hellice idi

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...