İçeriğe Yönlendir

70mai Araç Kamerası

Murat Sahın

Recommended Posts

Tansu Kalafatoğlu
Servet Aydın yazdı:

45 numero

Büyükmüş. Forumun büyükleri baksın ona :) 

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Tansu Kalafatoğlu

Aslında konu araç içi kamera kısmına taşınsa iyi olur sanki. 

bendeki mai pro 70’in pili tamamen ölmüştü. Kontak kapanır kapanmaz cihaz son videoyu kaydedemeden kapanıyordu. Hatta sürerken bile arada hata veriyordu. 

perpa’da vintek diye bir firma’da 250 liraya pili değiştirdim. Şimdilik sorun yok. Kontak kaptınca kamera epey süre açık kalabiliyor. Çare arayanlara yol olabilir

https://vintek.com.tr

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Metin Akbal
Aslında konu araç içi kamera kısmına taşınsa iyi olur sanki. 

bendeki mai pro 70’in pili tamamen ölmüştü. Kontak kapanır kapanmaz cihaz son videoyu kaydedemeden kapanıyordu. Hatta sürerken bile arada hata veriyordu. 

perpa’da vintek diye bir firma’da 250 liraya pili değiştirdim. Şimdilik sorun yok. Kontak kaptınca kamera epey süre açık kalabiliyor. Çare arayanlara yol olabilir

https://vintek.com.tr
Pil komple sürücüyle mi değişti yoksa sürücüye lehim mi yapıldı? Foto atma durumu var mı?

Vesile ile ben olsam satılığa çıkarır kapasitorlu kamera alırım.

Yorum bağlantısı
Tansu Kalafatoğlu
Metin Akbal yazdı:

Pil komple sürücüyle mi değişti yoksa sürücüye lehim mi yapıldı? Foto atma durumu var mı?

Vesile ile ben olsam satılığa çıkarır kapasitorlu kamera alırım.

Bilmiyorum ki. Sormadım onu. Değişti işte. 

işimi görüyor. Çok pahalılanmış. 2-3 bin liradan başlıyor kameralar. Bunu satıp yenisine vereceğim parayla 3 kere daha pil değiştiririm :) 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
İnan Çınar

Kamerayı  söküp  eve getirdim. Elektrik bağlantısı kesildiği  anda kapandığı  için  evde powerbanka bağlayıp  biraz kurcalayayım dedim.

Fabrika ayarlarına döndürdüm  ve ilginç  bir şekilde   kapanma sorunu çözüldü. Eskiden olduğu kadar  bataryası  bitene  kadar  açık kalıyor.

Bence batarya değişiminden önce fabrika ayarlarına  döndürme   denenebilir. @Alpay Sumer  

• Beğen 3
  • Teşekkür 1
Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
İnan Çınar yazdı:

Kamerayı  söküp  eve getirdim. Elektrik bağlantısı kesildiği  anda kapandığı  için  evde powerbanka bağlayıp  biraz kurcalayayım dedim.

Fabrika ayarlarına döndürdüm  ve ilginç  bir şekilde   kapanma sorunu çözüldü. Eskiden olduğu kadar  bataryası  bitene  kadar  açık kalıyor.

Bence batarya değişiminden önce fabrika ayarlarına  döndürme   denenebilir. @Alpay Sumer  

Sen naptın inan abi yaa 😂

Yarın hava güzel olursa deneyeyim 👍

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
İnan Çınar
Alpay Sumer yazdı:

Sen naptın inan abi yaa 😂

Yarın hava güzel olursa deneyeyim 👍

Benim umudum yoktu ama denemekten  bisey çıkmaz  dedim. Bir baktım  oldu  valla.  

• Beğen 1
  • Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Arif Aykın
(düzenlendi)
İnan Çınar yazdı:

Dün güncelleme yapıp Türkçe dil dosyasını yükledim.  Gayet stabil çalışıyor. Park modu güzel çalışıyor. Hassasiyet  ayarı mevcut.

Merhaba Bende yeni aldım 70mai A500S-1 arka kamera dahil Teknosa internet sitesinden 2349 TL aldım. Ayrıca UP02 Park kablosu da aldım. Satıcının kendi sitesinde ve diğer tüm platformlarda min. 2850 tl görülüyordu sanırım burada fiyat güncellemeyi unuttular :) Neyse Türkçe dil nasıl yüklediniz acaba?

tarihinde Arif Aykın tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İnan Çınar
Arif Aykın yazdı:

Merhaba Bende yeni aldım 70mai A500S-1 arka kamera dahil Teknosa internet sitesinden 2349 TL aldım. Ayrıca UP02 Park kablosu da aldım. Satıcının kendi sitesinde ve diğer tüm platformlarda min. 2850 tl görülüyordu sanırım burada fiyat güncellemeyi unuttular :) Neyse Türkçe dil nasıl yüklediniz acaba?

Kusura bakmayın, mesajınızı gördüm ama araştırayım derken unuttum. Çok zaman geçti, youtube da videoları vardı ama sizin modele özgü  birşeyler var mı bakmak lazım 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Arif Aykın
İnan Çınar yazdı:

Kusura bakmayın, mesajınızı gördüm ama araştırayım derken unuttum. Çok zaman geçti, youtube da videoları vardı ama sizin modele özgü  birşeyler var mı bakmak lazım 

Versiyonu eski versiyona indiriyormuş oda ayarlarda zarar verip vermeyeceği belli olmadığından girişmedim 😌

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...