İçeriğe Yönlendir

Aracım Fiat Linea 1.3 Pop

Fatih Mehmet Uslu

Recommended Posts

Selçuk Bakış

Bendeki 500de de trim sesi yoktu, Sırbistan üretim cam tavan sunroof vardı birde, bazen kışın buz tuttuğu zaman cam tavandan fitil sesi gelebiliyordu.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Albea'larda fena trim sesi olurdu. Linea'ları da taksilerden biliyorum, 150bin km'lerde başlıyor hafif hafif.

Yorum bağlantısı
Fatih Mehmet Uslu

Bendeki lineanın km düşük, yüksek km olanlarda nasıl acaba merak ettim.

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Fatih Mehmet Uslu

Aracı aldığımdan bu yana 2 seneden fazla zaman geçti, konuya birşey yazmamışım, ufak bir güncelleme yapayım. 53 bin de almıştım şu an 71 bin oldu, birkaç kez uzun yol da yaptım. Bu süreçte arka plaka lambasının ara sıra arızaya geçmesi dışında hiçbir sorun, arıza çıkarmadı. İlk aldığımda yazdığım yorumlar dışında eklenecek birşey yok gibi. Bu araç tam görev adamı. Özellikle ekonomik koşullar düşünüldüğünde son 2 yıl da beni maddi olarak rahatlattı. Arıza çıkarmaması, çıkarsa bile düşük parça ve bakım maliyeti, makul tüketim, vergi ve kaskosunun düşük olması gibi konularda memnun bıraktığını söyleyebilirim. Çok özellikli konforlu bir araba değil belki ama ne zaman değiştirmeye niyetlensem başımı ağrıtmayan aracım varken neden maceraya gireyim ki diye soruyorum kendime. Zaten içime sinen bir araçla değişmem için bir linea parası daha paraya ihtiyaç var hatta daha fazlasına. Şimdilik lineaya devam yani. 6 vites olsa çok daha iyi olurmuş, otoyol sürüşlerinde biraz kafa ütülüyor ve en rahatsız hissettiğim durum bu. Allah başka dert vermesin.

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...