İçeriğe Yönlendir

PC Gamepad

Doğan Arşiray

Recommended Posts

Doğan Arşiray

Drone simulatorunde kullanmak icin surucusu ayari vs si tam bir gamepad alacagim. ikinci el de olur. kablolu olur  ama soru su. elinmde eski bir game pad var, surucu olmadigi icin, sag sol vs ye konut verdigimde tam sag tam sol oluyor buton gibi. oysaki boyle olmamali. suruculeri varken, windows 7 de yumusak kontroller mumkundu. ne yapayim? ne alayim?

Yorum bağlantısı
Harun Kocaçalışkan

Ayni seyden mi bahsediyoruz bilmiyorum ama ben snopy rampage sg-r218 kullaniyorum. Analog tuslarivar hassasiyeti guzel. Windows 10 da surucu gerektirmiyor. X input ozelliginden dolayi.

16.02.2021 tarihinde 98 liraya aldim n11 den. Simdi baktim en uygun 180-190 lira anlamadim neden fiyati ucmus. letgoda vs. bulunabilir belki.

Yorum bağlantısı
Doğan Arşiray

birtane universal sürücü buldum. kesintisiz kontrol sağladı ancak hissiyatı çok kötü. hissiyatı ayarlanabilen daha hassas kontorle de imkan veren birşey almam lazım.

bendeki jwin marka birşeyç kötü değil ama yetersiz.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
Harun Kocaçalışkan yazdı:

16.02.2021 tarihinde 98 liraya aldim n11 den. Simdi baktim en uygun 180-190 lira anlamadim neden fiyati ucmus.

okullar online olunca gaming tayfası yüklendi alışverişe, öte yandan miningçiler yüzünden uçtu rakamlar. ramler gidiyor bu arada

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...