İçeriğe Yönlendir

Manuel Basınçlı Araç Yıkama

Ü.Emre Kartal

Recommended Posts

Yasin Şimşek

Araba cilalıysa basınçlı yıkama yeterli oluyor. Ayna gibi olsun dersem önce ıslatıyorum. Kurulanmayan şampuanı kovaya döküp fırçayla yıkıyorum, basınçlı suyla durulayıp bırakıyorum. Kendi kuruyup cillop gibi oluyor.
Kurulanmayan şampuandan memnun musunuz ? Sonaxın turuncu şampuanını yeni aldım. Mavi kurulanmayan ürünüyle ilgili pek video vs bulamadım , almadım. Siyah arabada nasıl olur kullanılsa ?
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu
Yasin Mümin Şimşek yazdı:
Nihat Palolu yazdı:

Araba cilalıysa basınçlı yıkama yeterli oluyor. Ayna gibi olsun dersem önce ıslatıyorum. Kurulanmayan şampuanı kovaya döküp fırçayla yıkıyorum, basınçlı suyla durulayıp bırakıyorum. Kendi kuruyup cillop gibi oluyor.

Kurulanmayan şampuandan memnun musunuz ? Sonaxın turuncu şampuanını yeni aldım. Mavi kurulanmayan ürünüyle ilgili pek video vs bulamadım , almadım. Siyah arabada nasıl olur kullanılsa ?

Sonax’ın şampuanını kullandım ama hangisiydi hatırlamıyorum. Beğenmemiştim. Karcher’in şampuanı güzel, kurulanmıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ercüment Yıldırım
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Bim’de satılmıştı. İş görür mü bilmem. Videosu vardır illaki

9142.jpg

Basınçlı su olmadı mı bu pek işe yaramıyor. Bahçe sulamak için ideal :)

Yorum bağlantısı
Alpay Sumer
Tansu Kalafatoğlu yazdı:

Bim’de satılmıştı. İş görür mü bilmem. Videosu vardır illaki

9142.jpg

Yok yaramıyor.. cöp.

Nihat Palolu yazdı:

Kurulanmayan şampuanı kovaya döküp fırçayla yıkıyorum, basınçlı suyla durulayıp bırakıyorum. Kendi kuruyup cillop gibi oluyor.

abi su olayi biraz acarmısın? Merak ettik🤔

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Nihat Palolu
Alpay Sumer yazdı:

abi su olayi biraz acarmısın? Merak ettik🤔

Önce hortumla su tutup ıslatıyorum.

Kovaya su doldurup içine yıkama sonrası kurulanmayan oto şampuanı döküp arabayı fırçayla yıkıyorum.

Durulamak için tekrar su tutuyorum ve kurumaya bırakıyorum. Kurulamak için silmiyorum yani.

Oto şampuanın üzerinde yazıyor, kurulamayın diye.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Bahadır Taşpolat
Nihat Palolu yazdı:

fırçayla yıkıyorum.

:(  sünger olsaydı keşke abi

Yorum bağlantısı
Nihat Palolu
Bahadır Taşpolat yazdı:

:(  sünger olsaydı keşke abi

Bence fırça süngere göre haha zararsız. Kir fırçaya tutunamıyor ama süngere tutunup arabaya zımpara yapıyor.

Yorum bağlantısı
Bahadır Taşpolat

haklısın tabi abi ama çift kova tekniği yapılırsa o kadar olmuyor 

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)
Nihat Palolu yazdı:

haklısın, bende seramik üstüne başka şeylerde var, basınçlı suyu tuttum öylece devam ettim, silme falan yapmadım, sadece basınçlı su, acelem vardı zaten boya korumalıydıi baya baya temiz, gözle görünen birşey yok gibi, ama bezi al sil kararır o bez,  sen bunun üstüne kova ve fırça kullanmışsın, tabii daha temiz olur, boyadanda götürmüşsün zaten :)

Nihat Palolu yazdı:

Bence fırça süngere göre haha zararsız. Kir fırçaya tutunamıyor ama süngere tutunup arabaya zımpara yapıyor.

süngerle yıkanmaz zaten araba, fırça zararlıdır kirli araçta sünger kat be kat zararlıdır, çizer atar...

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...