İçeriğe Yönlendir

Sizce Arabam Pert mi?

Ata Erol

Recommended Posts

Metin Akbal
Mahmut Yıldız yazdı:

İçinde eagle kelimesi geçince assymmetric 5 ile sport aynı sanıyorlar. Hiç iyi yorum yapan görmedim bu lastik için. 

Aynen Eagle Sport ile Assymetric farklı.

Yorum bağlantısı
Ata Erol
Servet Aydın yazdı:

Geçmiş olsun. Çok kötü görünse de aslında çok hasar almamış araç lakin hem parça hemde işçilik bedeli epey çıkacaktır.

Serkan Maden yazdı:

Geçmiş olsun.

Serkan Maden yazdı:

Geçmiş olsun.

ALİ SEYKAN yazdı:

Geçmiş olsun. Mehmet Bey gerekli açıklamayı yapmış. Sigorta şirketinin yaptığı zarar hesabına göre pert konusu belirlenir. Siz sadece aracın piyasa değerini araştırın. Eğer ki pert denirse size pert fiyatı sunulacak. Verdikleri fiyat ile aracınıza en yakın diğer satılık araç fiyatlarını karşılaştırın.

Rayiç değer  kaza yaptığınız gün olan piyasa değerine göredir. 

Mustafa Gökmen yazdı:

Çok geçmiş olsun.Allah beterinden sakınsın.

Kaskonuz perte çıkarır bu aracı.

Mustafa Gökmen yazdı:

Çok geçmiş olsun.Allah beterinden sakınsın.

Kaskonuz perte çıkarır bu aracı.

Çağrı Alaf yazdı:

Sağ taraf kazadan daha fazla payını almış gibi. Yapılsa bile eskisi gibi kükrer mi yolda acaba. Her halükarda araçların bir kıymeti yok kıymetli olan taşıdıkları canlar ona da bir şey olmamış göründüğü kadarı ile. Önemsiz şeyler. Geçmiş olsun.

Fedai Özoğlu yazdı:

Geçmiş olsun. Bende merak ettim hızınız neydi?

Okay Kaygusuz yazdı:

cok gecmiş olsun aynı olay hatta aynı renk aynı marka araba gecen sene manisadan gelirken gözümün önünde oldu ben 90le felan gidiyordum öyle bir yagmur vardıki sonra beni böyle mercedes bir solladı yapıtırmıs gidiyordu akıntıya girdi bir sag bir sol bariyerlere dönerek. Ankara'ya gelir gelmez sıfır lastik almıstım conti.

özer Yıldız yazdı:

Arkadan itişli araçların yağmurda daha dikkatli olması gerek, geçenlerde yine bmw kazası vardı benzer nedenlerle

Mehmet Ozyurek yazdı:

Benim lastiklerin iz derinliği 5 mm ye yakın olmasına rağmen. Yağmurda ne duruyor ne de kalkıyordu.
Bildiğin buz efekti veriyordu.
Bunu görünce gidip 4 tane sıfır lastik aldım.

Öncelikle değerli yorumlarınız için hepinize tek tek teşekkürler. Bilgi amaçlı olması adına aracın son durumunu paylaşıyorum. Kasko 180.000TL hasar olduğunu ve aracı perte çıkaracağını söyledi. Bize verdikleri rakam da 350.000TL. Bu süreçte merak edenler için kasko tarafından ikame araç olarak 2017 model Passat verildi. Kasko şirketi Groupama Sigorta’ydı. Herkese tekrar çok teşekkürler, sağlıcakla kalın.

H.Cenk Bayrakçı yazdı:

Çok geçmiş olsun. Sonuçlandı mı ekspertiz işi?

Evet sonuçlandı, 180.000TL masraf çıktı. Kasko şirketi perte çıkartma kararı verdi. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...