İçeriğe Yönlendir

Ford Galaxy - Ön Cam Yan Çıtaları Nereden Bulabilirim? Yurdışından Getirebilirmiyim?

Osman Bulut2

Recommended Posts

Osman Bulut2

Merhaba 

Değerli Arkadaşlar  

benim aracım 2013 model galaxy'dir.  Ön cam çatladığı için yenisi ile değiştirildi . Fakat değişirken yan çıtalara hasar verilmiş .kırılmış. Yenisini Ford parçası satan firmalara sordum ellerinde olmadığın yurtdışından getirtebileceklerini söylediler. Fakat fiyat vermiyorlar.  Be de fiyat belli olmadığı için sipariş vermedim. Yurtdışından bazı arkadaşlarımızın parça sipariş ettiklerini paylaştığını gördüm. Bu konuda tecrübesi olan arkadaşımız " nasıl sipariş edildiğini" paylaşabilir mi? Ben de yurtdışından sipariş etmeyi düşünüyorum. 

Selamlar

Yorum bağlantısı
Cihat Küçükay

Ebaydan bakabilirsiniz, ford parçaları bulunuyor oradan genelde. Getirtme hariç 2000-3000 tl civarında bir fiyatı olacaktır sanırım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Kiriş

Bir sabah bakmışsınız, Ön cam kırılmış, çıtalar kırılmış, kaskoda orijinal cam ve yetkili servis de varmış, hepsini bir kerede değiştirivermişler, bak Allah’ın işine.

C max titx ısıtmalı cam değiştirttik serviste. Artık 14.000 TL mis gibi hasar kaydımız var 😂😂😂

• Mutlu 1
Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Atilla Demirel
Osman Bulut2 yazdı:

Merhaba 

Değerli Arkadaşlar  

benim aracım 2013 model galaxy'dir.  Ön cam çatladığı için yenisi ile değiştirildi . Fakat değişirken yan çıtalara hasar verilmiş .kırılmış. Yenisini Ford parçası satan firmalara sordum ellerinde olmadığın yurtdışından getirtebileceklerini söylediler. Fakat fiyat vermiyorlar.  Be de fiyat belli olmadığı için sipariş vermedim. Yurtdışından bazı arkadaşlarımızın parça sipariş ettiklerini paylaştığını gördüm. Bu konuda tecrübesi olan arkadaşımız " nasıl sipariş edildiğini" paylaşabilir mi? Ben de yurtdışından sipariş etmeyi düşünüyorum. 

Selamlar

O cam cıtalarını carglass bedava yeniliyor diye biliyorum + ben yurd dısında kalıyorum ön cam türkiyede kırıldı ve hollandaya kırık camla döndüm sonra camcılar ön camı degisirken bana yan cıtaların dileri kırık dedi ve sonra yenisini siparis verdiler  ve degistirdiler cam sigortası sigortadan alıyor  onların parasını ben extra para ödemiyorum  araç siğortası ödüyor masrafı  umarım faydalı olmustur sen carglass sor o cıtaları ford garajından temin edip tskıyorlar benimkini öyle yaptılar 

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...